• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right Iron Fist’i Kimin Oynayacağı Belli Oldu!

ÇİZGİ ROMAN

Iron Fist’i Kimin Oynayacağı Belli Oldu!

R.ist.T.O. 26 Şubat 2016


Background
share close

Game of Thrones’dan tanıdığımız Güllerin Şövalyesi, Sir Loras Tyrell Netflix’in Defenders ekibinin son üyesi olarak yerini aldı.

İnternette bir çok kişi Marvel’in Daniel Rand için Asya kökenli bir oyuncu seçmesini istiyordu fakat Marvel şaşırtıcı bir şekilde orijinal karaktere sağdık kalarak beyaz bir oyuncu tercih etmiş. Kafaları karışmış olabilecekler için açıkça söyleyeyim sarkastik olmaya çalışıyorum.

Ne yalan söyleyeyim benim için oyuncunun kökeni çok da önemli değil ve Finn Jones’un kötü bir oyuncu olmadığını düşünüyorum. Duygusal oyunculuğunu Game of Thrones’da gördük, aksiyonunu da artık Iron Fist dizisinde izleyip göreceğiz.geekstra_ironfist1Çizgi romanlarda Iron Fist nam-ı diğer Daniel Rand, gençliğinde Himalayalarda bulunan K’un-L’un tapınağında uzak doğu dövüş eğitimi alır ve mistik Iron Fist gücünü kazanır. Yazarına göre bir çok yorumlaması olan bu güç, genelde Doctor Strange’in Sorcorer Supreme unvanı gibi bir nesilde yalnızca bir kişiye verilebilen mistik bir güç olarak anlatılıyor.

Eğitimi sonrası New York’a dönen Rand, kankası Luke Cage ile birlikte Heroes for Hire’ı kuruyorlar ve para karşılığı kahramanlık yapmaya başıyorlar.

Defenders ekibi arasında en bariz süper güce sahip olan (adamın kolları parlıyor yahu) bu karakteri Netflix nasıl yorumlayacak büyük bir merak içerisindeyim.

Dizinin vizyon tarihi henüz belli değil ama internette gezinen söylentileri, diziyi 2017’nin ikinci yarısında izleyeceğimizi söylüyor.

Oyuncu seçimi için ne diyorsunuz gençler? Asyalı biri mi seçilmeliydi yoksa çizgi romanlarda olduğu gibi beyaz bir oyuncunun tercih edilmiş olması daha mı doğru bir seçim?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!

Tagged as: .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous episode

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.