• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right Iron Fist’ten Yeni Görüntüler

ÇİZGİ ROMAN

Iron Fist’ten Yeni Görüntüler

R.ist.T.O. 7 Aralık 2016 1


Background
share close

Şaka maka Iron Fist’e de pek bir şey kalmadı. Iron Fist’e gelene kadar iki sezon Daredevil, birer sezon da Jessica Jones ve Luke Cage izledik ve bence çok bile bekledik.

Luke Cage sonrası Iron Fist ile ilgili biraz endişelerim arttı diyebilirim. Çünkü Defenders’ı oluşturacak dörtlü arasında en çizgi-romansı, en gerçek dışı karakter Iron Fist ve Luke Cage’de bazı karakterlerin ne kadar karikatürize olduğunu gördükten sonra Danny Rand/Iron Fist dengesini nasıl kuracaklar bilemiyorum. Evet Jessica Jones süper güçlü Luke Cage keza öyle ve kurşun geçirmiyor ama Iron Fist’in yumrukları mistik alevlerle yanıyor ve fragmanda da gördüğümüz üzeri bu dizide kullanılacak bir görsel öge. Fragmanlarda dizinin kendini çok ciddiye aldığını görüyoruz neredeyse bir intikam hikayesi havası bile var.

Açıkçası Doctor Strange sonrasında tüm izleyicilerin MCU’da büyünün de olduğunu bilip, kabul ettiğini varsayarak çok fazla açıklama çabasına girmeden hikayeye odaklanmalarını tercih ederim.

Konudan saptım ama sizlerle Iron Fist dizisinden paylaşılan birkaç görseli paylaşmak istiyordum.geekstra_iron-fist-4 geekstra_iron-fist-3 geekstra_iron-fist-2Iron Fist 17 Mart 2017’de Netflix’e geliyor ve oyuncuları arasında Finn Jones, Jessica Henwick, Rosario Dawson, Jessica Stroup ve Tom Pelphrey gibi isimler bulunuyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

This post currently has 1 comment.

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.