• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Irredeemable Filmi Geliyor

ÇİZGİ ROMAN

Irredeemable Filmi Geliyor

Tachikoma 9 Mayıs 2016 1


Background
share close

Fox, Mark Waid ve Peter Krause’un Irredeemable çizgi romanının film haklarını aldı. Boom! Studios tarafından yayımlanan ve 36 sayı boyunca devam eden seriyi Tommy Wirkola senaryolaştıracak ve Ant-Man’in senaristlerinden Adam McKay yönetecek.

Irredeemable’ın hikayesi kısaca şöyle:

Bir zamanlar dünyanın en ünlü süper kahramanı olan Plutonian, ansızın dünyayı kendi hakimiyeti altına almaya başlar. Bir diktatör edasıyla halkı yöenten Plutonian’ı eski ekibi olan Paradigm durdurmaya çalışır. Plutonian’ı durdurmak için güçleri yetersiz olduğunu fark eden Paradaigm üyeleri çareyi eski bir süper kötü ile iş birliği yapmakta bulur…

The Big Short filmiyle en iyi uyarlama senaryo dalında Osacar kazanan Adam Mckay ve Hansel & Gretel: Witch Hunters filminden tanıdığımız Wirkola’nın iyi bir iş çıkaracakları kanısındayım.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Tagged as: .

Previous post

Post comments

This post currently has 1 comment.
  1. Ssjbroly on 9 Mayıs 2016

    Yaaaa işte budur. Kac senedir superman’e yapilan What if tarzi hikayelerin en vahsisi geliyor. Irredeemable okumadan once superman’den hic hoslanmasam da okuduktan sonra acaba dark knight returns disinda daha vahset dolu ve olumune batman vs superman olsa nolur die kac senedir dusunurum. Injustice her ne kadar o potansiyele sahip olsa da o tadi yakalamak icin cok daha psikopat bi superman’e ihtiyacimiz var ???? umarim film +18 olur ????

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.