• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right J.K. Simmons James Gordon Rolü Hakkında Konuştu

ÇİZGİ ROMAN

J.K. Simmons James Gordon Rolü Hakkında Konuştu

R.ist.T.O. 21 Nisan 2016


Background
share close

Bildiğiniz üzere Justice League filminde James Gordon’u J.K. Simmons canlandıracak. Kendisini daha önce Sam Raimi’nin Spider-Man filmlerinde John Jonah Jameson karakterini canlandırmıştı.

Collider ile yaptığı röportajda Simmons, James Gordon karakteri hakkında konuştu.

Rolüme hazırlanmak için çizgi romanları okumayı planlıyorum. Henüz araştırmalara başlamak için birkaç ayım var ve bu arada iki film daha çekeceğim. Yani henüz başlamadım.

Bu karakteri daha önce bir çok muhteşem oyuncu canlandırdı ve o filmler vizyona girdiğinde izledim. Bir gün Gordon’u benim canlandıracağım hiç aklıma gelmemişti. Karakter ile ilgili kafamda oluşmuş bir izlenim var fakat o filmlere dönerek yeniden izlemeyi düşünmüyorum. Çizgi romanlardan olabildiği kadar karakterle ilgili bilgi almaya çalışacağım. İlk filmle girişi yapıp devamının gelmesini umacağım.

J.K. Simmons’un oyunculuğunu bazen homojen bulsam da beğeniyorum ve çok iyi bir J. Jonah Jameson olduğunu düşünüyorum. Gordon olarak nasıl duracak şuanda aklıma getiremediğimden şimdilik çok farklı, yenilikçi bir Gordon yorumlaması beklemiyorum kendisinden.geekstra_jk simmons gordonJustice League Part One 17 Kasım 2017’de vizyona girecek. Zack Snyder’ın yöneteceği filmin oyuncu kadrosunda Gal Gadot Diana Prince/Wonder Woman, Henry Cavill Clark Kent/Superman, Ben Affleck Bruce Wayne/Batman, Jason Momoa Aquaman/Arthur Curry, Amy Adams Lois Lane, Amber Heard Mera, Ezra Miller Barry Allen/The Flash, J.K. Simmons James Gordon, Ray Fisher Victor Stone/Cyborg gibi oyuncular bulunuyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.