• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Jeremy Renner Hawkeye İçin Netflix Dizisine Varım Diyor

ÇİZGİ ROMAN

Jeremy Renner Hawkeye İçin Netflix Dizisine Varım Diyor

Tachikoma 23 Mart 2016


Background
share close

Jeremy Renner’a, konuk olarak katıldığı Silicon Valley Comic Con’da bir hayranı tarafından Daredevil ve Jessica Jones’a benzer bir Netflix dizisi yapmak isteyip istemeyeceği soruldu.

Renner’ın cevabı şöyle oldu:

Çok iyi bir model olduğunu düşünüyorum. Eğer bir karakteri derinlemesine işleyecekseniz o model en doğrusu olabilir. Bu tür şeyler benim kontrolümün dışında gelişen konular fakat böyle bir projeye açık olurum. Son dönemlerde karakteri daha derinlemesine işleme fırsatı bulmuş olmaktan çok mutluyum. Netflix modeli artık karakter dramlarının işlendiği ana model haline geldi. Ya süper kahraman filmi yapıyorsunuz ya Netflix ya da HBO. Dediğim gibi bana bağlı bir durum değil ama böyle bir fırsata açık olurum.

Şahsen Netflix’in Matt Fraction ve David Aja’nın Eisner ödüllü Hawkeye serisine benzer stilize bir seriyi hayata geçirmesini çok isterim. Jessica Jones ve Daredevil dizileriyle böyle bir projeyi hayata geçirmekteki becerilerini açıkça ortaya koydular.geekstra_hawkeyeFakat, “Fraction/Aja hikayelerini ve stilini ekranlara yansıtacak Hawkeye Jeremy Renner mi?” sorusunun cevabı benim için kesinlikle “Hayır” olurdu. Her ne kadar son Avengers filmiyle biraz daha hümanist bir karakter olarak bize yeniden tanıtılmış olsa bile, benim Renner’a karşı aşılamayan kanaatlerim var ve kesinlikle Fraction/Aja’nın yarattıkları Hawkeye’ı kotarabileceğini sanmıyorum.

Öte yandan eğer Marvel’s Agengts of Shield tarzı Black Widow & Hawkeye ajanlık dizisi düşünürlerse neden olmasın? Marvel inatla bir Black Widow solo filmi yapmıyor, belki bu tarz bir dizi projesinde karakteri kullanabilirler. Gerçi Agents of Shield tarzı bir diziye Jeremy Renner ve Scarlet Johansson sıcak bakar mı o da ayrı mevzu.

Gençler, siz ne diyorsunuz? Netflix’te bir Hawkeye dizisi görmek ister miydiniz?
Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!

Etiketler: .

Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.