• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı Baron Zemo ’dan İlk Görüntü

ÇİZGİ ROMAN

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı Baron Zemo ’dan İlk Görüntü

Tachikoma 15 Nisan 2016


Background
share close

Marvel, Etertainment Weekly aracılığı ile Kaptan Amerika Kahrmanların Savaşı’ından birkaç görüntü daha paylaştı ve bu görüntülerde ilk defa Baron Zemo’yu görüyoruz.

Daniel Bruhl’un canlandıracağı Baron Zemo’yu çizgi romanlarda klasik bir Kaptan Amerika düşmanı ve kafasında mor yün çorap ile gezen adam olarak da hatırlıyor olabilirsiniz. Jack Kirby ve Stan Lee tarafından yaratılan karakter ilk olarak The Avengers’ın 6. Sayısında görünmüştü.

Baron Zemo kimliğini kullanan iki karakter var biri Dr. Heinrich Zemo diğeri de Heinrich’in oğlu Helmut J. Zemo. Filmdeki Baron Zemo’nun Helmut J. Zemo olacağı söyleniyor. Babası gibi dahi bir bilim adamı, kılıç ustası ve stratejiysen olmanın yanı sıra Helmut, babasında olmayan yavaşlatılmış yaşlanma, süper kuvvet, hız ve reflekslere sahip.

Filmde nasıl bir karakter olarak canlandırılacağı ve hikayede ne gibi bir rol oynayacağı henüz bilinmiyor fakat Kaptan ve Iron-Man’in kapışması, Spidey ve Black Panther’ın tanıtılması, Bucky’nin hikayesinin yanında bir de Baron’a yer verdilerse önemli bir rolü olmalı diye tahmin ediyorum.

Yeni EW görsellerini aşağıdaki galeride görebilirsiniz.

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı (Captain America: Civil War) 6 Mayıs’ta vizyona girecek. Film, Anthony ve Joe Russo kardeşler tarafından yönetildi ve kadrosunda Chris Evans (Steve Rogers / Captain America), Robert Downey Jr. (Tony Stark / Iron Man), Scarlett Johansson (Natasha Romanoff / Black Widow), Anthony Mackie (Sam Wilson / Falcon), Elizabeth Olsen (Wanda Maximoff / Scarlet Witch), Paul Bettany (The Vision), Jeremy Renner (Clint Barton / Hawkeye), Don Cheadle (Jim Rhodes/War Machine), Sebastian Stan (Bucky Barnes / Winter Soldier), Chadwick Boseman (T’Challa / Black Panther), Emily VanCamp (Sharon Carter / Agent 13), Daniel Brühl (Baron Helmut Zemo), Frank Grillo (Brock Rumlow / Crossbones), William Hurt (General Thaddeus “Thunderbolt” Ross), Paul Rudd (Scott Lang / Ant-Man) ve Tom Holland (Peter Parker / Spider-Man) gibi oyuncular bulunuyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!

Etiketler: .

Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.