• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right Lynda Carter Supergirl’e Geliyor!

ÇİZGİ ROMAN

Lynda Carter Supergirl’e Geliyor!

Tachikoma 1 Nisan 2016


Background
share close

Benim diziler konusunda ne kadar leş bir insan olduğumu bilen biliyor. Gossip Girl’den Quantico’ya her tür diziyi izleyebiliyorum. Fakat bir türlü Supergirl’ü “izlediğim diziler” listesine alamadım.

Daha birkaç gün önce sırf Flash cross-over’ı diye izledim ama ı-ıh olmuyor arkadaş. Halbuki kızı da pek sevimli buluyorum. Kara Denvers ve Supergirl kimlikleri arasındaki değişim, orijinal Superman filmlerini andırıyor olmasına rağmen dayanamıyorum diziye.geekstra_supergil_lyndacarter (2)Bu nedenle dizi için kullanılan bir çok cameo ve DC karakterini kaçırdığıma üzülenlerdenim. Martian Manhunter, Red Tornado… şimdi de Wonder Woman dizisinin yıldızı Lynda Carter Supergirl’a konuk oluyor. EW ile konuşan Greg Berlanti’nin açıklaması şu şekilde:

Lynda Carter için mükemmel bir rol bulduk. Fakat bu sezon için onun takvimine uyum sağlayamadık ve seneye kaldı. Lynda’nın Supergirl bölümünde yer almasını sağlayacağız ama seneye sağlayacağız. Kendisi ABD başkanını oynayacak.

Supergirl henüz ikinci bir sezon için onay alabilmiş değil. Eğer orijinal Wonder Woman’ı Supergirl ile birlikte görmek isteyenlerdenseniz, ikinci sezon onayını beklemeniz gerekecek.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!

Etiketler: .

Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.