• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right Netflix’in Iron Fist’i Cast Edildi!

ÇİZGİ ROMAN

Netflix’in Iron Fist’i Cast Edildi!

Tachikoma 20 Şubat 2016


Background
share close

Netflix’in başarılı Marvel uyarlamaları serisinin Defenders öncesi son solo serisi olacak Iron Fist’in baş rolü (yani Iron Fist’i) resmen belirlenmiş.

Onun kim olduğundan bizim henüz bir haberimiz yok tabii ama Luke Cage karakterini canlandıran Mike Colter’ın Collider’a verdiği röportaj’da Iron Fist’i oynayacak oyununun işe alındığı doğrulanıyor.

“Oyuncu bulundu. Şuanda bir bodrum katında tutuluyor. Zamanı gelince onu odasından çıkartacaklar ve nerede olduğunu açıklayacaklar. Çok heyecanlıyım. Jessica Jones ve Luke Cage çekimleri sonrasında güzel, küçük bir aram olacak. Iron Fist’te rolüm olacak mı bilmiyorum ama daha Defenders var”geekstra_iron fist (2)Defenders’ı oluşturacak dört karakter arasında en çok ilgimi çeken karakterin Iron Fist olduğunu daha önce de söylemiştim sanırım. Sebebi ise aralarında en mistik ve bariz süper güce sahip olması.

Iron Fist için henüz bir yayın tarihi verilmedi. Netflix, 18 Mart’ta Daredevil’ın ikinci sezonunu yayımlayacak, Luke Cage ise Kasım için planlanıyor. Jessica Jones’un da ikinci sezonu açıklanmıştı.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!

Tagged as: .

Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.