ÇİZGİ ROMAN

Punisher Dizisi Geliyor!

R.ist.T.O. 30 Nisan 2016


Background
share close

Marvel ve Netflix Jon Bernthal’lı Punisher dizisine resmen yeşil ışık verdi.

Netflix’in Daredevil dizisinin ikinci sezonunda tanıtılan Punisher karakter şahsen ikinci sezonun en iyi kısmıydı. Jon Bernthal’dan beklemediğim bir performans ve şiddet görmüş olmak beni inanılmaz derecede mutlu etmişti (gerçekte de şiddetten hoşlanan biri değilim).

Bu haberi daha da güzel kılan şey belki Hannibal’ın yönetici yapımcılığını yapmış olan Steve Lightfoot’un Punisher’ın başında olacak olması

Marvel’in Televizyondan sorumlu devlet bakanı olan Jeph Loeb şöyle konuştu:

Daredevil dizisinde Jon’un sergilemiş olduğu güçlü ve çarpıcı performansı sonrasında daha fazlasını talep eden hayranlarımıza teşekkür ederiz. Diziyi yürütecek olan Steve Lightfoot’un yazarlığı ile Marvel’s Punisher dizisini Netflix platformunda sunmaktan gurur duyuyoruz.

Netflix’in orijinal içerikten sorumlu başkan yardımcısı Cindy Holland’ın açıklaması da şöyle oldu:geekstra_punisher

Jon Marvel’s Daredevil’de göründüğü andan itibaren küresel izleyici kitlemizi kendisine hayran bıraktı ve Steve Lightfoot’un önderliğinde daha fazla Punisher görecek olmaktan heyecanlıyız.

Steve Lightfoot da:

Benim için Frank Castle’ın kompleksliği ve tahmin edilemez olması onu çok çekici kılıyor. Bu dünyaya adım atmış olmaktan çok mutluyum. Daredevil’de Jon’un performansını izledikten sonra bu karakteri daha da geliştirmek ve bu anti kahramanın hikayesini ilerletmek için Jon ile birlikte çalışacak olmak büyük heyecan veriyor.

Punisher dizisi için henüz bir yayım programı açıklanmış değil. Punisher, Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist ve The Defenders’dan sonra Netflix’in ele alacağı beşinci Marvel dizisi olacak. Dilerim ki dizi sayısını on ikiye tamamlar lar ve her ay yeni bir Marvel dizisi izer hale geliriz 😀

Gençler Punisher haberine sevindiniz mi?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Tagged as: .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.