• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right Scarlet Cinemax Dizisi Mi Oluyor?

ÇİZGİ ROMAN

Scarlet Cinemax Dizisi Mi Oluyor?

R.ist.T.O. 13 Haziran 2016


Background
share close

Deadline’ın haberine göre, Biran Michael Bandis’in Scarlet çizgi romanı dizi oluyor. ATX Televizyon festivalinde efsane çizgi roman yazarı ve şimdiden iki çizgi romanı dizileştirilmiş olan (Powers ve Alias) Miran Michael Bendis Marvel/Icon’da yayımlanmış Scarlet çizgi romanının da dizi olabileceğini açıkladı.geekstra_scarlet (2)

Scarlet adında bir çizgi roman üzerinde çalışıyorum ve yakında televizyon evrenimizi dahilinde bir dizi olacak. Henüz açıklanmadı ama HBO olabilir. Scarlet televizyona uyarlanamayacak konuları işliyor. Dünyası param parça olduğu için polis öldüren bir kadın karakterimiz var. Fakat hakları satıldığında tam da bu konuları işlemek isteyen insanlara satıldı ve iyi bir ev buldu. Beklemede kalın.

Projenin aslında HBO değil kardeş kanalı olan Cinemax’ta değerlendirmede olduğu söylenir.geekstra_scarlet (1)Scarlet’in hikayesi kısaca şöyle:

Hayatta yanlış olan her şeye maruz kalmış bir kadın pes etmeyi reddediyor. Bu kadın kendinde karşı koyma ve modern bir Amerikan devrimi başlatacak gücü buluyor.

Yolsuzluk ile içten çürümüş olan bir şehre savaş ilan eden Scarlet’in savaşa çağrısı tüm dünyada yankı buldu ve şimdi, tüm dünyanın gözü önünde Belediye binasını işgal etti. Talepleri ne ve kamu oyunu bu taleplere nasıl tepki gösterecek? Modern bir devrim gerçekten yapılabilir mi? Onu engellemek için hükümet ne yapacak?

Bakalım proje bir yere varacak mı?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.