• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right [Söylenti] X-23 Wolverine 3 Filminde Görünebilir

ÇİZGİ ROMAN

[Söylenti] X-23 Wolverine 3 Filminde Görünebilir

Tachikoma 22 Nisan 2016


Background
share close

Wolverine 3 filminin Hugh Jackman’ın son Wolverine performansı olacağını biliyoruz. Açıkçası Wolverine’in X-Men film serisini şimdiye kadar sırtlayan karakterlerden bir olduğu tartışılmaz. Peki Wolverine emekli olursa Fox bu boşluğu nasıl dolduracak?

Frist Class, Days of Future Past filmlerinde hikayenin aksiyon tarafını alıp götürecek yeni bir yeteneğin doğduğunu söyleyemeyiz. James McAvoy ve Michael Fassbender gibi yıldızları var ama onlar çok da fiziksel aksiyon karakterleri değil.

Superherohype’ın haberine göre Wolverine 3 filminde Logan ve Patrick Stewart tarafından canlandırılacak Professör X ile birlikte X-23 karakterinin de ekranlara geleceğini söylüyor.geekstra_wolverine2Wolverine’in yerini dolduracak genç bir kadın karakteri X-Men serisine ilaç gibi gelir. Göreceli olarak yeni bir karakter olan X-23, X-Men: Evolution animasyon serisi için yaratılmıştı ve 2004 yılında çizgiromanlarda görünmeye başladı. Giderek popülerliği artan karakter artık Marvel’in en sevilen karakterleri arasında gösteriliyor.

Wolverine’i klonlamaya çalışan yeni bir Weapon X programı tarafından yaratılan X-23, adını bu programın 23. deneği ve ilk başarılı sonucu olmasından alıyor. Wolverine ile yaş/cinsiyet farkı dışında en belirgin farkı ellerinden ikişer ve akaykarından da birer adamantium pençenın çıkıyor olması.

Ne diyorsunuz gençler? X-23 görmek ister miziniz?

Wolverine 3 filminin 3 Mart 2017’de vizsyona girmesi planlanıyor. Yönetmen koltuğunda James Mangold var. Oyuncu kadrosu için Hugh Jackman, Boyd Holbrook ve Patrick Stewart dışında henüz bir açıklama yapılmadı.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.