• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Spider-Man Filminin Adı Belli Oldu Mu?

ÇİZGİ ROMAN

Spider-Man Filminin Adı Belli Oldu Mu?

R.ist.T.O. 5 Nisan 2016 1


Background
share close

Önümüzdeki ay gösterime girecek Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filmini tabii ki Kaptan Amerika ve Iron-Man’in farklı ideolojilerinin yol açtığı yumruklaşmaları için bekliyoruz ama bu filmi özel kılan bir diğer öge hepimizin dualarına yanıt olan Spider-Man’in Marvel’e dönüşü ve MCU’da ilk defa görünecek olması.

Spider-Man evine döndü ama tam olarak değil. Boşanmış bir çiftin çocuğu gibi geçici süreliğine ana yuvasına dönmüş durumda. Karakter hakları hala Sony’nin elinde olan Spider-Man, Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı sonrasında ilk Marvel solo filmiyle karşımızda olacak.

BBC’nin yaptığı habere göre Tom Holland’ın baş rolde olacağı yeni Spider-Man filminin başlığı belli olmuş olabilir. Sony Pictures SpiderManHomecomingTheMovie.com domainini satın almış.

Almışlardır, bir şaşırtmacadır, pazarlama çalışmasıdır diyenler olabilir ve tabii bu ihtimalleri göz ardı etmemek gerekiyor fakat Skyfall filminin adının da bu şekilde ortaya çıktığını hatırlatalım.geekstra_spiderman1Homecoming adının olası bir Spider-Man film başlığı olabileceğini düşündüren faktörler var tabii. Öncelikle ‘eve dönüş’ anlamına gelen Homecoming, Uzun yıllar sonra Marvel’e dönen Spider-Man için uygun bir isim. Bir diğer faktör ise 1980’lerde yayımlanan, Kaptan Amerika ve Iron-Man’in de kısmen yer aldığı aynı adda bir Spider-Man hikayesi bulunuyor.

Eminim Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı çekimlerinde Spider-Man filminde kullanılmak üzere Kaptan Amerika ve Iron-Man’li bir sürü flashback sahne çekmişlerdir. Zira Avengers: Infinity Wars filmlerinden önce ne Kaptan’ın ne de Iron-Man’in bir Marvel filminde daha görünmeyeceği açıklanmıştı.

John Watts tarafından yönetilecek olan filmin açıklanan kadrosunda, Tom Holland, Marisa Tomei (May Yenge!) ve Zenyada bulunuyor. Film’in 7 Temmuz 2017’de vizyona girmesi bekleniyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

This post currently has 1 comment.

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.