• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Suicide Squad Spinoffları Arasında Joker ve Captain Boomerang Da Olabilir

ÇİZGİ ROMAN

Suicide Squad Spinoffları Arasında Joker ve Captain Boomerang Da Olabilir

R.ist.T.O. 30 Mayıs 2016


Background
share close

Daha önce şurada DC/WB’nin Margot Robbie ile birlikte Harley Quinn’in de dahil olduğu bir spinoff filmi planladığını duyurmuştuk. Sirens olmasını çok istediğim bu projenin yanısıra WB, Suicide Squad filminden birkaç spinoff daha planlıyor gibi.

We Got This Covered’a göre Jared Leto’nun canlandırdığı Joker ve Jai Courtney’in canlandırdığı Captain Boomerang için de filmler planlanıyor.

Joker ve Captain Boomerang için stüdyonun büyük ilgi gösterdiğini belirten haber, şimdilik tüm bunların yalnızca spekülasyondan ibaret olduğunun da altını çiziyor.geekstra_jokerAçıkçası Jai Courtney’in performansını pek beğenmiyorum. Suicide Squad fragmanlarında fena durmasa da bu adamın kariyeri boyunca aldığı rolleri göz önünde bulundurursak, aşırı iyi bir ajansı olmalı…

Jai Courtney’i geçtim Captain Boomerang’ın neden stüdyonun ilgisini çektiğini de pek anlamış değilim doğrusu. Şahsen bir Captain Boomerang filmindense Katana filmi izlemeyi tercih ederdim. Fakat şimdiden devam filmi geliştirilmekte olan ve 3 ayrı spinoff film söylentisi dolaşan Suicide Squad’a stüdyonun büyük bir güven duyduğu belli.

WB’nin Batman v Superman: Dawn of Justice filminden beklediğini alamamış olması yeniden yapılanmaya gidilmesine neden oldu ve Justice League kahramanlarının filmleri adam edilmeye çalışılırken bir diğer taraftan kötüler serisini Justice League’den ayrı kurgulamak istedikleri anlaşılıyor.geekstra_captain boomerangBence ticari olarak iyi bir strateji. İki seri arasındaki teması istedikleri kadar sınırlı tutabilirler. Justice League tarafı toparlanamazsa tamamen kendi içinde bir evrende hikayeleri devam edebilir ve Justice League tarafı toparlanırsa (ya da en azından başarılı olan filmler için) istedikleri kadar crossover ve içerik paylaşımı yapılabilir.

Açıkçası Justice League filmlerinden bağımsız olarak Wonder Woman filminin çok iyi olacağını tahmin ediyorum ve yapım sürecine başlanmış olan Justice League 1 filminde DC’nin istediği konuma gelmesi çok mümkün görünmese de izleyicilerin gönlünü alacak seviyede bir yapımın çıkmasını bekliyorum.

DC ve WB’nin kendilerini kanıtlayacakları filmler yine Batman filmleri olacaktır…

Gençler siz Suicide Squad spinoffları için mı yoksa Justice League ve kahramanlarının filmleri için mi daha heyecanlısınız?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.