• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right The Flash Dizisine Deathstorm Geliyor!

ÇİZGİ ROMAN

The Flash Dizisine Deathstorm Geliyor!

R.ist.T.O. 8 Ocak 2016


Background
share close

Deathstorm! DC’nin TV departmanı dur durak bilmiyor! Marvel vs DC muhabbetine hiç girmeyeceğim çünkü iyi veya kötü iki firma ne üretirse izliyorum ve bu da hangisinin diğerine göre daha iyi veya kötü olduğu tartışmasını bence biraz anlamsız kılıyor.

Neyse Arrow ile başlayan ve The Flash, Supergirl ve The Legends of Tomorrow ile devam eden Greg Berlanti ve Andrew Kreisberg önderliğindeki DC televizyon dizileri sanırım tüm DC karakterlerini canlandırma konusunda kararlılar.geekstra_deathstorm (3)Arrow dizisinde Huntress’den Suicide Squad’a hatta Batman evreninden Ra’s al Ghul’u bile çalarak dizi evrenine dahil ettiler. Supergirl’de daha ilk sezondan Red Tornado ve Martian Manhunter hikayeye dahil oldu. The Fash ise Earth-2’yi işin içine dahil ettiler.

Daha önce Ronnie Raymond olarak Dr. Martin Stein ile birlikte Firestorm’u canlandırmış olan Ronnie Amell’in Firestorm rolünde diziye dönebileceği duyurulmuştu. Evet Earth-2’den ikinci bir Ronnie Raymond’un geleceğini az çok tahmin ettik fakat bunun Deathstorm olabileceğini hiç düşünemedim.geekstra_deathstorm (1)Dayım Kevin Smith’in de dediği gibi gerçekten sevdiğin bir konuyu işlediğinde insan gerçekten o dünyayı büyütmek için elinden geleni yapıyor. Eminim DC/Warner Berlanti ve Kreisberg’e ilk projesinden tüm DC envanterini vermemişlerdir. Hatta, Berlanti ve Kreisberg’ın Ra’s al Ghul ve League of Shadows’u Arrow’da kullanabilmek için resmen bir hırsızlık filmi gibi bir plan yaparak, önce Arrow’da Nanda Parbat referanslarıyla başlayıp sonra DC’ye “hacı bahsettik bu kadar şimdi izleyicilere göstermezsek olmaz” ile ikna edip sonunda Ra’s al Ghul’u kullanma iznini aldıkları bile söyleniyor.

Deathstorm’u seviyor olmamın sebeplerinden biri Blackest Night hikayesini çok sevdiğimden kaynaklanıyor ayrıca çok iyi bir karakter tasarımı var 🙂 The Flash’ın CGI kullanımı yer yer çok kötü olabilse de King Shark gibi çok iyi işlenmiş karakterler de olabiliyor (adamlar King Shark yaptılar yaw!). Umarım hayal kırıklığına uğratmayan bir Deathstorm görürüz.

Adamlar Crisis’e doğru gidiyor! Hadi bakalım!

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.