• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Thor: Ragnarok’ta Sürpriz Bir Karakter Görebiliriz!

ÇİZGİ ROMAN

Thor: Ragnarok’ta Sürpriz Bir Karakter Görebiliriz!

R.ist.T.O. 16 Nisan 2016 2


Background
share close

Thor: Ragnarok Chris Hemsworth’un son solo Thor filmi olabilir. Bu büyük final ve Avengers: Infinity War’a bağlanma durumundan ötürü filmle ilgili bir çok söylenti geziniyor.

Bu filmde Thor’a Hulk’un eşlik edeceğini biliyoruz ve büyük kötü Cate Blanchett’in canlandıracağı Hela olacak. Thor filmi Lokisiz olmaz tabii… Biz kendi aramızda Thor filmine “Natalie Portman” diye hitap ederiz ama şaşırtıcı şekilde Thor: Ragnarok filminde kendisi boy göstermeyecek.

Kadroya yeni eklenen bir başka oyuncu, Veronica Mars ve Creed’den tanıyabileceğiniz Tessa Thompson. Remi olarak hangi karakteri canlandıracağı açıklanmamış olsa da Thompson ve karakteri hakkında heyecan verici bir söylenti var.

Burdan sonrası olası spoiler içerebilir bizden söylemesi…geekstra_thor_ragnarok2Söylentilere göre filmin konusu kısaca:

Hela Asgar’dı istila eder ve bu süreçte Thor’un çekici kırılır, Heimdall öldürülür. Thor Asgard’dan kovulur ve ölümüne dövüşlerin düzenlendiği bir arenaya hapsolur. Burada Hulk ile karşılaşacaktır. Daha sonra bir şekilde Asgard’ın kontrolü için Thor ve Hela büyük bir savaş başlar. Hela ölüleri dirilterek bir ordu oluşturur, Thor ise Valkyrieler ve Valhalla’dan gelen savaşçıların ruhlarının yardımıyla savaşır…

Film sektörünün dedikodularının en büyük kaynaklarından biri olarak bilinen Latino Review’un haberine göre Thompson’un karakteri, Valkyrie olacak.

Çizgi romanlarda gerçek adı Brunnhilde olan ve Odin tarafından savaş alanlarını gezerek onurlu savaşçıların ruhlarını Valhalla’ya taşıyacak Valkyriorların lideri olması için seçilen Valkyrie, aslında Valkyriorların liderine verilen bir isim. Yani Thompson’un karakterinin çizgi romanlardaki Valkyrie karakteri ile aynı olmama durumu da var.

Latino Review Thompson ve Valkyrie’nin Avengers: Infinity War’da da olacağını iddia ediyor.geekstra_thor_ragnarok“Valkyrie’yi de mi zenci yaptınız!!!” haykırışlarını duyar gibiyim. Ben daha çok kadın karakterin tanıtılıyor olmasından memnunum. Hatta Infinity War öncesi belki Angela’yı da araya sıkıştırırlar ve Infinity War filmleri bittikten sonra kadın Thor’a geçiş yaparlar diye bile düşünüyordum.

Thor: Ragnarok filmi 3 Kasım 2017’de vizyona girecek ve Tika Waititi tarafından yönetiliyor. Oyuncular arasında ise Chris Hemsworth (Thor), Tom Hiddleston (Loki), Jaimie Alexander (Lady Sif), Cate Blanchett (Hela), Tessa Thompson, Mark Ruffalo (Hulk) gibi isimler bulunuyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

This post currently has 2 comments.
    • R.ist.T.O. on 20 Nisan 2016

      gelecek tabii. Çekip editleme fırsatı buldukça paylaşacağız. takipte kalın

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.