• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Willem Dafoe Justice League’e Katıldı!

ÇİZGİ ROMAN

Willem Dafoe Justice League’e Katıldı!

Tachikoma 21 Nisan 2016 3


Background
share close

Eminim bir çoğunuz bana hak verecektir ki, Sam Raimi’nin ilk Spider-Man filminin en büyük hatası Willem Dafoe’ya Green Goblin rolü için maske taktırmış olmasıydı.

Şimdi de Willem Dafoe’nun Justice League Part One’un oyuncu kadrosuna dahil olduğu haberi geldi. Söylentiler Dafoe’nun karakterinin “iyi” bir karakter olacağını söylüyor ama kimi canlandıracağı henüz açıklanmış değil.

Dafoe, J. K. Simmons’tan sonra Sipder-Man ekibinden Justice League’e transfer olan ikinci oyuncu oldu.geekstra_willem dafoeHer ne kadar Dafoe’nun hangi karakteri oynayacağı söylenmemiş olsa da internette Dafoe’nun belki de Joker’i oynayabileceği söylentileri geziniyor. Haberde “iyi” bir karakteri canlandıracağı söylenmiş olsa da benim de ümidim Suicide Squad’daki Jared Letto’nun Jason Todd olması ve Dafoe’nun da orijinal Joker olarak karşımıza çıkması…

Gençler sizin yorumunuz nedir?

Justice League Part One 17 Kasım 2017’de vizyona girecek. Zack Snyder’ın yöneteceği filmin oyuncu kadrosunda Gal Gadot Diana Prince/Wonder Woman, Henry Cavill Clark Kent/Superman, Ben Affleck Bruce Wayne/Batman, Jason Momoa Aquaman/Arthur Curry, Amy Adams Lois Lane, Amber Heard Mera, Ezra Miller Barry Allen/The Flash, J.K. Simmons James Gordon, Ray Fisher Victor Stone/Cyborg gibi oyuncular bulunuyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Previous post

Yorumlar

This post currently has 3 comments.
  1. alpay on 21 Nisan 2016

    belli olmaz ama ne yalan söyleyim joker yapmazlar jim gordan olabilcek insana alfred rölü vermişler alfred olabilcek adama jim gordan rölü vermişler 🙁 iyi karakter oynarsa hiç şaşırmam.Bende isterim joker rölü güzel olabilirdi.

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.