• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Wolverine 3 Resmi Adı ve Poster

ÇİZGİ ROMAN

Wolverine 3 Resmi Adı ve Poster

Tachikoma 6 Ekim 2016 1


Background
share close

Hugh Jackman’ın son Wolverine filmi olacak ve Oldman Logan hikayesini bir şekilde işleyeceği iddia edilen Wolverin 3 filminin resmi adı LOGAN olarak açıklandı.

Yönetmen James Mangold’un Twitter’dan senaryonun ikinci sayfasını paylaştı. Paylaşılan posterde de Logan’ın bir kızın elini tuttuğu görülüyor ve birçok kişi bu kızın X-23 olabileceğini düşünüyor. Şahsen ben de öyle olmasını umuyorum.

Filmin ana kötülerinden birinin Mister Sinister olacağını biliyoruz. X-Men sinematik dünyasında X-23’ün (eğer gerçekten filmde varsa) nasıl hayata geldiğini bilmiyoruz ve Mister Sinister’ın deneyleri sonucu ortaya çıkıyor olması mantıklı olabilir gibi geliyor.

Hugh Jackman’ın Wolverine’e veda ettiği noktada bayrağı birinin devralması gerekiyor. Bence yeni bir Logan’dan ziyade hem Hugh Jackman’ın gölgesinde kalmayacak, uzun soluklu olabilecek, genç ve kadın olan bir karakterin tercih edilmesi çok mantıklı.

Açıkçası X-23 ve R-rated olması dışında filmle ilgini sabit bir beklentim yok. Oldman Logan hikayesi de, ele alınsa bile orijinalinden çok farklı bir şekilde işlenecek gibi göründüğünden çok ümit bağlamamak istiyorum. Daha önce paylaşılan set görüntüleri pek bir “Oldman Logan” izlenimi vermemiş olsa da filmin adının Logan oluşu belki bizi fragmanlara kadar umutlarımızı canlı tutar belki.

Logan (Wolverine 3) filminin 12 Ocak’ta vizyona girecek Deadpool 2 filminden sonra 3 Mart 2017’de vizyona girmesi bekleniyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Previous post

Yorumlar

This post currently has 1 comment.

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.