ÇİZGİ ROMAN

Wonder Woman Annesini Buldu          

Tachikoma 19 Ocak 2016


Background
share close

Görünüşe göre Wonder Woman Yeni nesil süper kahraman filmleri akımının ilk solo kadın süper kahraman filmi olacak.

Geçmişteki filmlere baktığımda unutmak istediğim fakat bir türlü beceremediğim Jennifer Garner’lı Elektra ve Halle Berry’li Catwoman filmleri geliyor aklıma. Ne demişler, “geçmiş, ders almamız için var” ya da öyle birşey.geekstra_wonder_womanÇizgi roman evreninin en tanınmış kadın karakterlerinden Wonder Woman’ın filmi 2017’de vizyona girmeye hazırlanıyor ve Wonder Woman’ın annesi Hippolyta’nın hangi oyuncu tarafından canlandırılacağı netleşti.

Daha önce Nicole Kidman’nın bu rol için seçildiği söyleniyordu ve sonrasında Robin Wright’ın kadroya dahil edildiği haberi gelince onun Hippolyta rolü için seçilmiş olduğunu tahmin etmiştik. Fakat THR’nin haberine göre Hippolyta rolü için Connie Nielsen seçilmiş.geekstra_wonder_woman3Connie Nielsen çok beğendiğim bir oyuncu ve sanırım en çok Gladiator filmdinde canlandırdığı Lucilla karakteri ile tanınıyor. Ben Rushmoore ve One Hour Photo filmlerinde de performansını keyifle izlemiştim.geekstra_wonder_woman2Gal Gadot, Chirs Pine, Robin Wright ve Connie Nielsen’in dışında projeye katıldığı söylenen isimler arasında Sean Bean ve Eva Green de bulunuyor fakat hangi karakterleri canlandıracakları henüz netleşmiş değil.

CW’da yayımlanan Justice League özel yayınında Wonder Woman’dan özel sahnelerin gösterildiği söyleniyor. Yakında özel bölümün içeriklerinin internette paylaşılacağını umuyoruz.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!

Etiketler: .

Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.