Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

[Fragman] Kaptan Amerika İçin The Vision Featurett’i

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşına 2 hafta kaldı.

Marvel pazarlama çalışmalarını sürdürüyor ve filmin en yeni klipi The Vision ile ilgili. Avengers ekibinin belkide en güçlü üyesi olan The Vision ekibin en genç (teknik olarak) ve en yeni üyesi ünvanlarını da taşıyor.

Vision’u canlandıran Paul Bettany’ye göre Vision: “Takımın kabul gören bir üyesi oldu ve aileyi bir arada tutmaya çalışıyor”

Belki ekibin en pasif üyesi olarak ekibin bütünlüğünü korumaya çalışması Vision için doğal bir eğilim. Fakat Vision’un bir android olması (insan değil) ve sonsuzluk taşına sahip olması gibi ekibin insani yönlerinden farklılaşan özellikleri fragmanlarda bize yansıtılan Tony ve Steve’in güven ve kontrol üzerine ideoloji çatışmasında nasıl bir etkisi olacak merak ediyorum.

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı (Captain America: Civil War) 6 Mayıs’ta vizyona girecek. Film, Anthony ve Joe Russo kardeşler tarafından yönetildi ve kadrosunda Chris Evans (Steve Rogers / Captain America), Robert Downey Jr. (Tony Stark / Iron Man), Scarlett Johansson (Natasha Romanoff / Black Widow), Anthony Mackie (Sam Wilson / Falcon), Elizabeth Olsen (Wanda Maximoff / Scarlet Witch), Paul Bettany (The Vision), Jeremy Renner (Clint Barton / Hawkeye), Don Cheadle (Jim Rhodes/War Machine), Sebastian Stan (Bucky Barnes / Winter Soldier), Chadwick Boseman (T’Challa / Black Panther), Emily VanCamp (Sharon Carter / Agent 13), Daniel Brühl (Baron Helmut Zemo), Frank Grillo (Brock Rumlow / Crossbones), William Hurt (General Thaddeus “Thunderbolt” Ross), Paul Rudd (Scott Lang / Ant-Man) ve Tom Holland (Peter Parker / Spider-Man) gibi oyuncular bulunuyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Powers Dizisinden Set Görüntüsü!

Daha set kurulumu bile bitmeden Brian Michael Bendis set görüntüsü paylaşmaya başlamış. Powers dizisi Sony...

GPoD 14: Penny Dreadful ve Diğerleri

Selam gençler ve genç kalanlar! Edge of Tomorrow konulu Geek Bakışı bölümü bir şekilde Penny...

Kapat