Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Deadpool Ay-dönümü Videosu

Deadpool çıkalı yalnızca 1 ay mı oldu? Bana san ki aylar önce izledik ve niye hala ikincisi çıkmadı diye çıldırmak üzereymişiz gibi geliyor (sen de abart…).

Fox’un muhteşem R-Rated Deadpool filmi 1. ay dönümününe girdi ve hala dünya çapında gişelerde ilk 5’i zorlamaya devam ediyor.

Ryan Reynolds, Youtube kanalı üzerinden “Regenerate the Meowgic” adı ve #Monthiversary hash-tag’i ile bir ay dönümü kutlama videosu paylaşmış.

Kafkaesk’in de sıkça söylediği gibi adam tek kişilik dev bir PR firması. Eminim birileri “bu noktadan sonra daha fazla gişe yapmaz bu film” demiştir ve Ryan da “Challenge accepted!” diyerek bu videoyu paylaşmıştır.

4-6 Mayıs arası $16,7 Milyon hasılat yapan film, bu hafta sonu (yani 11-13 Mayıs) bu rakamın üstüne çıkarsa hiç şaşırmam…

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
[Fagman] Beauty and the Beast Final Fragmanı

Evet, Disney’in geri dönüşüm projelerinin en yenisi olan Beauty and the Beast’in final fragmanı paylaşıldı....

Phantasm 5 Geliyor!

Don Coscarelli’nin Phantasm serisini bilir misiniz? 1979 yılında Coscarelli’nin yönettiği ilk Phantasm filmi vizyona girmişti...

Kapat