• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Solo Spider-Man Filminin Başlığı Belli Oldu

ÇİZGİ ROMAN

Solo Spider-Man Filminin Başlığı Belli Oldu

R.ist.T.O. 13 Nisan 2016 1


Background
share close

Daha önce şurada yaptığımız haberde de tahmin ettiğimiz üzere, Spider-Man’in Marvel Sinematik Evreni dahilindeki ilk filminin adı Spider-Man: Homecoming olarak duyuruldu.

Marvel ve Sony arasındaki özel anlaşma sayesinde MCU bünyesine katılan ve Tom Holland tarafından canlandırılacak olan Spider-Man, MCU’ya ilk adımını Kaptan Amerika: Kahrmanların savaşı ile atacak.

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı ön gösterimleri ve prömiyerinden aşırı derecede iyi yorumlar geliyor ve Spidey’nin ekran süresinin beklenmediği kadar uzun olduğu da söylentiler arasında.

Daha genç, okullu yıllarındaki bir Peter Parker için uygun bir hikaye seçimi olduğu düşüncesindeyim. Ayrıca daha önce yapılan açıklamalarda Sony’nin Spider-verse’i büyütme planları dahilinde Venom filmini yeniden yapım listesine aldığını duymuştuk.geekstra_spidermanKevin Feige, Spider-Man’in artık MCU’nun bir parçası olduğunu ve Sony’nin Spider-Man filmlerinde MCU karkaterlerinin de yer alacağını duyurmuştu.

Ortaya atılan teorilerden biri (ki bu benim de çok beklediğim bir şey) Homecoming hikayesiyle Venom’u MCU’ya tanıtmaları (ucundan köşesinden bile olsa) ve Sony’nin akabinde bir Venom filmi çekmesi.

Daha ilk filmden Venom’u işin içine katarlar mı bilmiyorum ama Spider-Man sinemada bile 3. rebootu ile karşımıza çıkan bir karakter. Orijin hikayesiyle çok zaman kaybetmeden direk mevzuya girerler diye düşünüyorum.

Gençler sizin düşünceleriniz nedir?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!

Tagged as: , , , , , , , , , , .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous post
Post comments (1)
  1. Cagatay C on 14 Nisan 2016

    Çok iyi de oldu çok güzel iyi oldu taammı. Şimdi meselam spiderman olayını çok garıştırdılar, aralarında bi fark galdı o fargınlan çok güzel oldu. Meselam herkesin filmine kimse garışamaz ha nası garışamaz ben şu şekil çekerim,bu bu şekil çeker,şu şu şekil çekebilir ha hiç kimsenin kimseye garışmaa bi hakkı yok özgürlüğü bidir. Ha spiderman gurban olduğum stan lee’den gelebilir amma lakinki öylde değildir! Eyyorlamam bu gadar

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Devamını oku:
ÇİN’DE LEAGUE OF LEGENDS TEMALI RESTORAN AÇMIŞLAR!

Evet! Her ne kadar Riot Games'in yasal olarak desteğine ve onayına sahip bir restoran olmasa...

[Fragman] Yeni Colossal Fragmanı

Nacho Vigalondo’nun yeni filmi Colossal için yeni bir fragman paylaşıldı. Benim nedense çok ilgimi çeken...

Kapat