Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

[Fragman] X-Men: Apocalypse Cyclops Klibi

Eğer fragmanların filmi spoil etmesi endişesi duyanlardansanız aşağıdaki klibi izlememenizi öneririm. Zira filmden tamamen çıkartılmış sahnelerden oluşmuyorsa (ki fragman ve teaser yapımında çok sık kullanılan bir yöntem) Cyclops’un mutant güçlerini ilk keşfedişini gösteren bir klip.

ABD’de basın gösterimleri yapıldı ve karışık yorumlar var gibi görünüyor. İnceleme ve yorumları okumaktan kaçınıyorum ama başlıklara ister istemez maruz kalıyoruz hepimiz. Genel kanı, aksiyon ve fan service dolu bir film olduğu yönünde.

Bu arada basın gösterimlerinde filmin kapanış jeneriği sonrası olması gereken sahne gösterilmemiş fakat Fox filmin sinemalarda gösterilecek versiyonunda jenerik sonrası sahnenin olacağını açıkladı.

Bildiğiniz üzere Geekstra olarak çeşitli mecralarla birlikte TME’nin katkıları ile X-Men: Apocalypse filmi için özel bir ön gösterim düzenliyoruz. Bilet kazanmak isteyenleri şuraya alalım.

X-Men: Apocalypse ABD’den önce Türkiye’de 19 Mayıs’ta vizyona girecek. Yönetmen koltuğunda Bryan Singer, oyuncu kadrosunda iste James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Oscar Isaac, Sphie Turner, Nicholas Hoult, Rose Byrne, Olivia Munn, Evan Peters, Hugh Jackman gibi isimler bulunuyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
EN SAÇMA SPIDER-MAN OYUNCAKLARI

 

Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı Marvel’ın En Uzun Filmi Olacak!

Son çıkan fragmanın etkisi hala üzerimizde ve benim filmle ilgili paylaşmak istediğim, oldukça önemli ve...

Kapat