• Home
  • keyboard_arrow_right HOBİ
  • keyboard_arrow_right AKSESUAR
  • keyboard_arrow_right Keçelerden Kendi Süper Kahraman Dünyanızı Yaratabilirsiniz!

HOBİ

Keçelerden Kendi Süper Kahraman Dünyanızı Yaratabilirsiniz!

nordikhanim 9 Şubat 2017


Background
share close

Selamlar olsun sevgili geek halkı! Bugün sizlere keçe kumaşından süper kahraman dünyasına uzanan yolculuğumdan bahsetmek istiyorum.

Kısa bir süre önce boş vakitlerimi değerlendirmek adına küçük bir girişime girdim. Bu girişimim önce keçe kumaşından buzdolabı magnetleri, çanta rozetleri, süs eşyaları gibi şeyler yapmamla ilerleme gösterdi. Daha sonra kendi yılbaşı ağacı süslerimi hazırladım ve bu süslerden çok olumlu geri dönüşler aldım. Bu geri dönüşler ile birlikte keçe kumaşından yaptığım şeyleri satışa sunmaya karar verdim.

Wifred (dizi karakteri ve Magneto (Marvel karakteri)
Wifred (dizi karakteri ve Magneto (Marvel karakteri)

Öncelikle kendime bir instagram sayfası açtım ve orada bugüne kadar yaptığım pek çok şeyi paylaştım. Farklı sosyal medya mecralarında da sayfamı paylaşarak müşterilerin beni fark etmesini sağladım. Sizlere de bugün buradan seslenerek sevdiklerinize küçük sürprizler yapma imkanını sağlayamak istiyorum.

İster kendinize, ister sevgilinize, ister en yakın arkadaşınıza, koskoca dünyada sadece onda olacağını bildiğiniz özel bir şey hediye etmek istemez miydiniz? İsterim diyenleri instagram sayfama yönlendirmekten büyük mutluluk duyarım.

Loki ve Thor (Marvel karakterleri)
Loki ve Thor (Marvel karakterleri)

Sevdiğiniz bir süper kahramanı, bir çizgi film/anime karakterini ya da herhangi bir film/dizi karakterini ve onu ne olarak kullanmak istediğinizi söylemeniz yeterli. İster anahtarlık, ister rozet, ister magnet, ister oyuncak ya da masa süsü!

Siparişlerinizi instagram hesabım üzerinden direk mesaj yoluyla verebilirsiniz. Ayrıca Geekstra üzerinden geldiğinizi de söylerseniz sizlere küçük sürprizlerim olabilir! Öptüm.

Instagram: https://www.instagram.com/kececi.hanim/

 

Etiketler: .

Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.