Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Jon Berg ve Geoff Johns 2019’da Batman İle Alakalı Altı Film Çıkacağı Söylentisine Son Verdi

Haftasonu Reddit’deki DCEU Leaks forumunda ortaya çıkan ve kısa sürede yayılan Warner Bros’un 2019’da Batman ile alakalı altı film (4 DCEU filmi , 2 animasyon film) yayınlayacağı söylentisine, Warner Bros / DC yöneticileri Jon Berg ve Geoff Johns, twitter üzerinden son verdi. Aynı zamanda DCEU’ün başında bulunan ikili doğal olarak hangi filmlerin planlandığı konusunda herkesten daha fazla bilgi sahibi durumunda ve bu konuya esprili bir şekilde yaklaşmışlar.

Konu ile ilgili Jon Berg, Geoff johns’a şu tweeti atmış :

(Hey @geoffjohns 2019’da 4 Batman filmi çıkaracağımızı neden bana söylemedin? Bunun sayısını 10 taneye yükseltebilirdik.)

Geoff Johns ise Jon Berg’e aynı şekilde, esprili bir dil ile yanıt vermiş:

(Buna 27. film Batmite filmi de dahil.)

Böylece internet alemini kısa bir süre için de olsa sallayan  bu söylentiye birinci ağızdan son verilmiş oluyor. Bu söylenti ile ilgili sevindiğim tek şey efsane Batman hikayesi The Long Halloween’ın animasyonunun yapılacağı haberiydi. Umarım bu bir gün gerçekleşir ve The Long Halloween’ı daha önce kaliteli bir şekilde animasyona uyarlanan The Dark Knight Returns ve Year One hikayeleri gibi izleme şansına sahip oluruz.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Daredevil #68 – Alex Maleev

Kapak Olsun kategorisini fazlaca aksatsak da zaman zaman beğendiğimiz çizgi roman kapaklarını paylaşmak için kullandığımızı...

[Fragman] OCULUS

Benim Amy Pond’cu olduğumu bilemeyen yoktur bizim podcastleri dinelyenler arasında (arkadaşlar dinleyin bak çok güzel)....

Kapat