• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right DC
  • keyboard_arrow_right [Söylenti] Warner Bros 2019 yılında Batman ile Alakalı Altı Film Yayınlamayı Planlıyor

FİLM

[Söylenti] Warner Bros 2019 yılında Batman ile Alakalı Altı Film Yayınlamayı Planlıyor

David 11 Nisan 2017


Background
share close

Bu söylentinin kaynağı Reddit’deki ”DCEU Leaks” forumunda yayımlanan bir gönderi. Reddit’deki bir söylenti ne kadar doğru çıkar bilinmez ancak  bu söylenti,  Screenrant ve Total film gibi prestijli sitelerde de kendisine yer bulduğu için ciddiye alınabileceğini düşünüyorum.Gönderide sadece Batman filmleri hakkında değil, DCEU’ün geneli hakkında da söylentiler yer alıyor:

” 2019 ylında Batman ile ilgili 4 filmin yayınlanması planlanıyor : Gotham City Sirens Sevgililer Günü haftasında, Nightwing Anma Günü ( Savaşlarda yaşamını yitirmiş Amerikalıların anıldığı bir gün.)  haftasında , Batgirl ağustos ayında ve The Batman filmi kasım ayında. Stüdyo tüm bunları Batman’in 80. yıl dönümünü kutlamak için yapmayı planlıyor.

Deathstroke, The Batman filminde yer alacak ancak kötü adam olarak değil. Yönetmen Matt Reeves içinde Bat Familiy’nin dışında  Batman’in düşmanlarının’da bulunduğu daha büyük ölçekli bir Batman filmi yapmak istiyor.

Buna ek olarak 2019’da iki Batman animasyon filminin de çıkarılması planlanıyor. Bunlardan biri The Long Halloween filminin uyarlaması olacak.

Grant Wilson Nightwing solo filminde kötü adamı oynayabilir. Onun karakteri, Ronald Desmond (Blockbuster ) karakteri tarafından Blüdhaven şehrindeki bütün mafya patronlarını ortadan kaldırması için tutulmuş biri olacak.

Suicide Squad 2 veya Dark Universe, Aquaman’in önceki çıkış tarihine sahip olacak. ( 5 Ekim 2018.)

Mel Gibson, artık Suicide Squad yönetmenliği için ilk tercih değil. Jaum Collet – Serra ve Ruben Fleischer şu anda ön planda olan olan adaylar.  Filmin senaryosu, David Ayer’in verdiği hikaye taslağı ile birlikte yazılmakta. Killer Frost yeni baş kadın karakter olarak Harley Quinn’in yerine geçecek.

The Dark Universe senaryosu üzerinde son gözden geçirmeler yapılıyor. Guilermo Del Toro’nun eski yaklaşımı temel alınıp,  DCEU’ya uygun hale gelmesi için yeniden yazıldı. Eğer Doug Liman hazır olursa, filmin çekimlerine bu yaz başında başlanacak.

Ayrıca 2020 ylı içinde dört film yapılması planlanıyor. Warner Bros her yıl için iki düşük ölçekte ve düşük bütçeli, iki büyük ölçekte ve büyük bütçeli film yapmayı planlıyor.

Jonathan Levine The Flash filmini yönetmek için stüdyo ile görüşüyor. Film büyük ihtimalle 2020 yılında gösterime girecek.

Matthew Vaughn eğer Man of Steel’in devam filminin yönetmeni olursa, filmin senaryosunu da kendi yazacak.

Reddit’de yer alan söylentiler bu şekilde. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

 

Etiketler: .

Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.