Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Bir Sonraki X-Men Filmini Simon Kinberg Mı Yönetecek?

Simon Kinberg, şimdiye kadar ekranlara (büyük veya küçük) neredeyse tüm live action X-Men konulu yapımda yapımcı, yazar veya yönetici yapımcı konumunda görev yapmış biri.

Şimdilik X-Men: Supernova adı ile yürütülen ve X-Men: Apocalypse’in kaldığı yerden devam edecek olan film için Simon Kinberg’ın yönetmen olabileceği konuşuluyor.

Söylentiler Supernova’nın Dark Phoenix sagayı konu alacağını söylüyor ve çekimlerinin Mayıs ayında başlayacağı söyleniyor. Eğer Kinberg işi kaparsa, bu ilk yönetmenlik deneyimi olacak.

Eminim bunca yıldır yönetmenlik süreciyle ilgili birçok şey öğrenmiştir fakat Apocalypse sonrasında yeni bir nesle odaklanacağa benzeyen (bu nedenle biraz da sallantıda olan) filme deneyimsiz bir yönetmen atamak ne kadar mantıklı bilemiyorum.geekstra_simon kinberg (1)Kinberg’ın X-Men serisi, karakterleri ve dünyasıyla ne kadar yakın olduğunu biliyoruz ve bu kesinlikle bir avantaj. Fakat Fox’un bu yeni filmi bir nevi reboot olarak gördüğü de söyleniyor bu nedenle hikaye ve karakterlerin nasıl bir değişiklikten geçeceği bilinmiyor ve en kötü X-Men filmi olan The Last Stand’den sonra kötü bir Dark Phoenix daha görmek istemediğim kesin.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
GPoD 50: Devrim Kunter ve Yabani Dergi

Selam Gençler! GPoD'un 50. bölümünde konuğumuz Devrim Kunter ile yarın (26 Mayıs) ilk sayısının dağıtımına başlanacak...

Batman v Superman: Adaletin Şafağı Bileti Kazan!

Warner Bros. Pictures ve JBC yayıncılık, Batman v Superman: Adaletin Şafağı Özel Ön Gösterimi için...

Kapat