Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

[Fragman] Logan Filminde Laura’nın Orijinini Gösteren Klip Paylaşıldı

İnternette Fox’un R-Rated, dramatik bir Logan filminin “sıkıcı” olabileceğine dair kuşkuları ve çekinceleri olduğuna dair söylentiler geziniyor.

Evet şimdiye kadar fragmanlar, teaserlar, TV Spotları ve kliplerden filmin yalnızca 5-6 dakikasını gördük ama eğer tüm aksiyon sahnelerini bu fragmanlarda harcamadılarsa Fox’un endişesi ne anlama geliyor?

Bir yandan aşağıdaki gibi bize X-23 nam-ı diğer Laura’ının “yaratılış” an olduğunu var saydığımız görüntüler paylaşılıyor.

Diğer yandan da daha önce sizinle paylaştığımız depresif dış sesli sahneler.

Daha önce de sizlerle filmin uzun soluklu bakışmalar, yol kadrajları ve aksiyon sekanslarından oluşan 15 dakikalık döngülerden oluşma ihtimalinden korktuğumu belirtmiştim. Artık filmi izlediğimizde endişelerimizin ne kadar yerli veya yersiz olduğunu göreceğiz.

3 Mart’ta vizyona girecek olan Logan filmi James Mangold tarafından yönetiliyor. Oyuncu kadrosunda Wolverine rolünü son üstlenişi olacak Hugh Jackman, Boyd Holbrook, Patrick Stewart, Doris Morgado, Stephen Merchant, Dafne Keen, Richard Grant gibi isimler bulunuyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Marvel’s Iron Fist Dizisinden Daha Fazla Görüntü

Daha önce şurada Iron Fist setinden ilk görüntüleri sizinle paylaşmıştık. Setten gelen yeni görüntüler Danny...

Han Solo Filminin Yeni Yönetmeni Ron Howard Oldu

Star Wars dünyasında Han Solo filminin yönetmenleri Phil Lord ve Christopher Miller'ın kovulması ile yaşanan depremin...

Kapat