Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Thor: Ragnarok Konsept Tasarımları

Geçmiş Thor serilerini çok sevmediğim, podcast ve yazılarımda onlara Natalie Portman 1 ve 2 olarak hitap ediyor olmamdan anlaşılıyordur. Fakat şimdiye kadar bizimle paylaşılan görüntüler ve haberler, Thor: Ragnarok’un Thor filmleri hakkındaki fikrimin büyük bir olasılıkla değişeceğini gösteriyor.

Thor: Ragnarok hem çizgi roman hem de kuzey mitolojisindeki önemi ve Planet Hulk esintisiyle uzun zamandır merakla takip ettiğim bir filmdi. Tabii ki filmin ana kötüsü Hela’yı Cate Blanchette’nin oynayacak olmasının da büyük bir etkisi var.

Şimdi filmle ilgili hayal ve beklentilerimizi biraz daha canlandıracak konsept görüntüler de paylaşıldı.

Thor: Ragnarok’un tanıtım metni şöyle:

Thor: Ragnarok’ta Thor bilinen evrenin dışında Mjolnirsiz bir şekilde hapsedilmiştir. Thor, gezegenini ve tüm Asgard medeniyetini sonlandıracak olan Ragnarok’u ve Hela’yı önlemek için bir an önce Asgard’a dönmelidir. Fakat Asgard’a dönmek için önce bir gladyatör arenasında Avengers’dan takım arkadaşı Hulk ile ölümüne mücadele etmelidir.

Taika Waititi tarafından yönetilen Thor: Ragnarok 3 Kasım’da vizyona girecek. Filmin oyuncu kadrosunda Chris Hemsworth, Idris Elba, Jaimie Alexander, Cate Blanchette, Anthony Hopkins, tessa Thompson, Karl Urban, Mark Ruffalo, Tom Hiddleston, Benedict Cumberbatch gibi isimler yer alıyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
[FRAGMAN] Sin City: A Dame to Kill For

Tam bir hafta önce filmden ilk görseller düştü nete; şurada paylaştık: http://geekstra.com/cizgiroman/sin-city-2den-ilk-gorseller/ Akşama doğru fragmanının...

Ms. Marvel Cosplay

Bugünkü cosplay galerimizin konuğu, son dönemde yenilenip müslüman bir genç kız olarak karşımıza çıkan Ms....

Kapat