• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right ANİMASYON
  • keyboard_arrow_right R-Rated Deadpool Animasyon Dizisi Geliyor!

DİZİ

R-Rated Deadpool Animasyon Dizisi Geliyor!

David 10 Mayıs 2017


Background

Entertainment Weekly‘nin haberine göre FX kanalı 10 bölümlük R-Rated bir Deadpool animasyon dizisinin siparişini vermiş durumda. 2018 yılında yayına başlaması beklenen dizinin başında Spider-Man: Homecoming filminin de yapım ekibinde bulunan Donald Glover ve Stephen Glover bulunuyor.

Dizinin şu aşamada henüz bir ismi yok ancak hem Marvel hem de FX tarafı çok olumlu eleştiriler alan Legion’ın ardından tekrar birlikte çalışmaktan oldukça mutlu görünüyor.  Marvel’ın televizyon bölümünün başında bulunan  Jeph Loeb konu ile ilgili şu açıklamada bulunmuş:

FX ile Legion dizisi ile başlayan işbirliğimizin yetişkinlere yönelik animasyonda çığır açacak bir dizi ile devam ettiği için oldukça heyecanlıyım. Deadpool, Donald ve FX –  Merc with the Mouth için mükemmel bir birliktelik.

deadpool-cable-sentinels-art

Image via Marvel Comics

FX kanalının özgün programlarından sorumlu Nick Grad’ın dizi ile ilgili yaptığı açıklama ise şu sekilde:

Deadpool dizisini de, onun ilk büyük yapımı olan Atlanta’daki gibi, aynı yoğun çalışma ve vizyonu ile hayata geçirecek Donald Glover, çok yetenekli ve çok yönlü bir sanatçı.. Legion’ın başarısından sonra Marvel televizyon bölümü ile tekrardan cesur, çarpıcı ve tamimiyle orijinal bir dizi çekmek için birlikte çalışacağız.

cc7fe035477c4b4045a1ef0286cd0b36

Image via Marvel Comics

Bu dizi bir live action değil de animasyon dizisi olacağından, hakları Fox’un elinde bulunan Wolverine gibi pek çok karakteri oynayacak oyuncu sıkıntısı olamadan dizide görebilecek olmamız, beni dizi konusunda ayrıca heyecanlandıran faktörlerden biri. Dizinin R-Rated olacak olması ise kesinlikle ayrı bir artı. Aynı yıl Deadpool 2’nin de vizyona gireceğini düşünürsek, 2018 yılı, Deadpool yılı olacak gibi görünüyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Tagged as: .

Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Devamını oku:
CONSTANTINE OLMUŞ

NBC’nin çizgi roman uyarlaması Constantine pilot çekimlerine başlandı. David S. Goyer’in yapımcılığını ve yazarlığını yaptığı...

[Podcast] GPoD Mini – EP03 – Big Data

Selam Gençler! GPoD Mini serimizin üçüncü bölümünde konumuz Big Data. Temel olarak normalde yalnızca insan...

Kapat