Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Batman, Yeni Yönetmeniyle Sıfırdan Başlayacak

Başlıktan bir şey anlamayıp linke tıkladıysanız, emin olun click bait’lik yapmak değildi amacım. Ben Affleck’in Batman filmini yönetmekten vaz geçmesi üzerine WB ve DC yeni bir yönetmen arayışına girdi.

Aslında [Yorumlu] başlığı altında bir makale ile Batman, WB ve DCEU’ya yaşanan genel sıkıntılarla ilgili fikirlerimi paylaşmayı planlıyordum fakat bir türlü kafamı toparlayıp makaleyi yazamadım.

Neyse, Forbes’ın haberine göre Ben Affleck’ten boşalan yönetmen koltuğuna geçecek yeni isimle birlikte Batman filminin sil baştan yapılacak. Bu, yeni bir senaryo, yeni bir vizyon tarihi ve belki de yeni bir konsept anlamına geliyor.

Benzer bir durum The Flash’da da yaşanmıştı. Ben Affleck’in Geoff Johns ile birlikte yazdığı ve sonrasında Chirs Terrio’nun düzenlediği senaryoda eminim ki yine Geoff Johns bir el atacaktır.

Daha önce şurada sizinle paylaştığımız potansiyel yönetmenler arasında da Matt Reeves’in işi kapma ihtimalinin yüksek olduğu da Forbes muhabirinin görşleri arasında.

Filmin vizyon tarihi muhtemelen 2019’a ertelenecek deniyor ve yeni bir Batman filmi izlemeye can atıyor olsam da mevcut durumda 2018’e yetişmesi imkansız görünüyor. Geç olsunda da adam gibi film çıksın…

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
[Fragman] Rogue One Featurette

Her iyi yemek gibi her sinema yılının iyi bir filmle kapanması gerektiğine inanıyorum (daha doğrusu...

Wonder Woman Kazanır!

San Diego Comic Con yılın en büyük popüler kültür etkinliklerinden biri hatta bazılarımız en büyüğü...

Kapat