• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right DC
  • keyboard_arrow_right DCEU’nun Yeni Catwoman’ı Bulunmuş Olabilir

ÇİZGİ ROMAN

DCEU’nun Yeni Catwoman’ı Bulunmuş Olabilir

R.ist.T.O. 7 Şubat 2017


Background

DECU projeleri arasında Batman solo filmi ve Gotham City Sirens gibi Catwoman’ı yakından ilgilendiren filmler bulunuyor.

Ben her ne kadar Anne Hathaway’i Dark Knight Rises filminde beğenmiş olsam da kendisini tam olarak “Catwoman” olarak değerlendirmek mümkün değil. Tim Burton’un Batman Returns filminde rol almış Michelle Pfeiffer’ı saymazsak DC sinema dünyasında doğru düzgün bir Catwoman gördük mü?

Halle Berry’den hiç bahsetmeyin ve Tim Burton filmlerinin aşırı kari katürize karakterlerinin de günümüzde nostaljisi dışında çok geçerliliği bulunmadığı kanısında olanlar için DC filmlerinde hiç Catwoman görmedik iddiası bile ortaya atılabilir.

A photo posted by Haley Bennett (@halolorraine) on

Son zamanlarda internette gezinen söylentilerden biri Haley Bennett’in Catwoman rolünü almış olabileceği yönünde. Söylentilerin kaynağı Haley Bennett’in Instagram üzerinden paylaşmış olduğu Catwoman görseli ve akabinde paylaştığı kısa saçlı fotoğrafı.

This is me now. @garrennewyork

A photo posted by Haley Bennett (@halolorraine) on

Suicide Squad’ın sonrasında Margot Robbie’nin Harley Quinn’inin odakta olacağı DC kadın karakterlerinden oluşan bir film duyurulmuştu. Daha sonra bu filmin Gotham City Sirens olacağı açıklandığında Margot Robbie’nin Harley Quinn’ine eşlik edecek Poison Ivy ve Catwoman rollerini kimin oynayacağı spekülasyonları başlamıştı.

Açıkçası ben Haley Bennett’in oyunculuğunu çok beğenmiyorum. Performans spektrumunun çok geniş olmadığını düşünmekle birlikte yüz ifadelerinin çok sınırlı olduğu kanısındayım. Yanılıyor da olabilirim tabii ama şimdiye kadar izlediğim filmlerinde aksini kanıtlayacak da bir şey görmedim.

Gotham City Sirens’in 2017’nin ortasında çekimlere başlayabileceği söyleniyor. Eğer bu çekim tarihi gerçek ise kadronun çok yakında netleşmesi muhtemel. Umarım Poison Ivy ve Catwoman castingleri Margot Robbie-Harley Quinn kadar yerinde olur.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Tagged as: .

Avatar
Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Previous post

Post comments

This post currently has 3 comments.
  1. Sonsuz on 8 Şubat 2017

    Ben Megan Fox’u Catwoman olarak görmek isterdim, Eva Green’de Poison Ivy için sanki daha uygun geliyor. Gözleride yeşil oh miss

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Devamını oku:
Geek&Drink 10: En Beğendiğimiz Çizgi Roman Kostümleri

Selam Gençler! Bu podcastimiz uykusuz (belki biraz uykulu) ve alkollü gecelerin sponsorluğunda geliyor. Bu muhabbetimizin...

DON JON TRAILER!

Hastasıyız Joseph Gordon Levitt'nin (biz ona JGL diyoruz yakın çevremizde)! JGL kendi yazıp yönetip oynadığı...

Kapat