• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right DC
  • keyboard_arrow_right Jason Momoa Aquaman Rolü Hakkında Konuştu

FİLM

Jason Momoa Aquaman Rolü Hakkında Konuştu

David 1 Mayıs 2017


Background
share close

Geçtiğimiz günlerde GQ dergisine kendisi ve kariyeri hakkında bir röportaj veren Jason Mamoa, Aquaman rolü ve karakteri hakkında açıklamalarda bulunmuş.

Daha önce bu adam hakkında gerçek anlamda hiçbir şey görmedik. Bu da bana geniş bir oyun alanı sağlıyor ki, bu eğlenceli bir şey. Benden önce dört tane Aquaman yoktu. Karakterin tonunun nasıl olacağını ben ayarlıyorum.

NE2RWVWnsaXs68_1_1

Image via Warner Bros. Entertainment

Bu karakter ne karada ne de Atlantis’te gerçek anlamda kabul görmüş birisi değil. O bir melez. Ama iki dünyanında en iyi taraflarına sahip. Sadece güçlerini nasıl kontrol edeceğini bilmiyor.Bu durum, genç bir adamdan bir yetişkine, yada bir adamdan bir krala dönüşmek gibi. O bir sürü şey kaybetmiş birisi ve bunun üstesinden gelmesi gerekiyor. O bir yabancı.

justice-league-trailer-aquaman-costume-jason-momoa

Image via Warner Bros. Entertainment

Bu röportaj sayesinde ilk defa Aquaman’in DC Exteneded Universe’deki versiyonu hakkında bir fikir sahibi oluyoruz. Görünen o ki, Justice League filminde Aquaman’i, Atlantis’in Kralı olarak görme şansımız pek yok. Tabi Aquaman’in kral olma hikayesinin de karakterin solo filmi için ideal bir konu olduğuda aşikar.

Aquaman solo filmi 21 Aralık 2018’de vizyona girecekken, Justice League’in vizyon tarihi ise 16 Kasım 2017. Yani DC bir karakteri önce ana filmde ortaya çıkarıp sonra solo film yapma stratejisini sürdürüyor. Bu durum çoğu insana Marvel’a yetişmek için yapılmış bir acelecilik gibi görünse de Dawn of Justice – Wonder Woman örneğini düşündüğümüz zaman aynı şeyi Aquaman için de yapmak fena bir fikir gibi durmuyor. Tabi bu stratejinin ne kadar doğru olduğunu Wonder Woman vizyona girdikten sonra göreceğiz.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.