Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Wonder Woman’dan İki Yeni TV Reklamı Yayınlandı

2017 yazının merakla beklenen filmlerinden olan Wonder Woman’dan ”Power” (Güç) ve ”Together” (Birlikte) isimli, iki yeni tv reklamı yayınlandı. Bu iki tv reklamında da daha önce görmediğimiz sahneler yer almakta ancak iki sahne özellikle dikkat çekici. Warner Bros’un resmi youtube hesabının yanı sıra filmin yönetmeni Patty Jenkins‏’in de twitter hesabından paylaştığı ”Power”  tv reklamının 0:11’inci saniyesinde, Wonder Woman’ı ilk kez filmin kötü karakteri Ares ile dövüşürken (kısa bir süreliğine de olsa) görme şansına erişiyoruz. ”Together” tv reklamının başında ise David Thewlis’in oynadığı Sir Patrick Morgan karakterini ilk kez görüyoruz. Ayrıca ”Together” reklamdaki müzik kullanımını çok beğendiğimi de söylemeliyim. Ayrıca bu tv reklamları sayesinde, filmin yaş derecelendirmesinin PG-13 olduğunu da öğrenmiş oluyoruz.

Patty Jenkins’in yönettiği Wonder Woman’ın oyuncu kadrosunda Gal Gadot, Chris Pine, Connie Nielsen, Robin Wright, Lucy Davis, Danny Huston, Elena Anaya, Saïd Taghmaoui, Ewen Bremner, Lisa Loven Kongsli ve David Thewlis gibi isimler bulunuyor. Filmin senaryorsu ise Allen Einber ve Geoff Johns ikilisine ait.

Wonder Woman, ülkemizde 2 Haziran 2017 tarihinde vizyona girecek.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
GPoD XL 13: Nasıl Yapıyorduk Bu Podcast Olayını?

Selam Gençler! Sitemizin bakım çalışmaları sonra sizinle paylaşacağımız ilk podcast’i eminim iple çekmişsinizdir. Konuyu uzatmadan...

THOR: RAGNAROK’un Fragmanındaki O Sahnenin Filmde Neden Değiştiği Açıklandı

Günümüzde fragmanlar bize her zaman filmde göreceğimiz sahneleri sunmayabiliyor. Büyük stüdyo filmlerinde fragmanların çoğunlukla yönetmenden...

Kapat