• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right DOCTOR WHO
  • keyboard_arrow_right 13. Doctor Who Geleneksel Yöntemlerle Seçilecek

DİZİ

13. Doctor Who Geleneksel Yöntemlerle Seçilecek

R.ist.T.O. 17 Şubat 2017


Background
share close

Peter Capaldi’nin Doctor Who’dan ayrılacak olması ile rolü üstlenecek bir sonraki oyuncunun kim olacağına dair bir çok söylenti ve dedikodu yayıldı.

Daha önce şurada da bahsettiğimiz adayların dışında son zamanlarda Tilda Swinton’un adaylar arasında başı çektiği söylentileri de geziniyor.

Steven Moffat’tan sonra dizi showrunner görevini devralacak olan Chris Chibnall’a yeni Doctor’un kim olacağı sorulduğunda şöyle konuştu:geekstra_doctor who (2)

Rolü geleneksel yollarla dolduracağız. Senaryo yazılacak ve sonrasında yazılanı en iyi şekilde oynayabilecek oyuncu bulunacak. Soyut bir fikir için oyuncu seçemezsiniz.

Yaratıcılık anlamında sonsuz seçeneğimiz var ama kimin oynayacağını bilmesem bile ne yapacağımız ile ilgili kafamda çok net bir fikir var.

Yapmış olabileceğim yazılı, sözlü, elektronik herhangi bir görüşme ile ilgili bir doğrulama veya yalanlama yapmam mümkün değil fakat kim olduğunu söyleyemeyeceğim, çok uzun yıllar önce birlikte çalıştığım bir oyuncudan komik bir mesaj aldım.

Daha önce de belirttiğim gibi ben bir kadın doktor için zamanın geldiğini düşünüyorum. Çok ihtimal vermesem de Tilda Swinton da güzel bir seçim olabilir. Sizin fikir ve önerileriniz neler?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.