ÇİZGİ ROMAN

Cloak & Dagger Haberleri!

R.ist.T.O. 27 Ocak 2017


Background

Televizyona gelecek bir başka Marvel uyarlaması da Cloak & Dagger. Daha önce şurada da belirttiğimiz gibi daha çok gençlik dramı olacağı ve Freeform’da yayımlanacağını öğrendiğimizde diziye olan ilgimiz bir hayli düşmüştü.

Şubat ayında çekimlerine başlanacak olan dizi pilot bölümü için bir yönetmen bulmuş gibi görünüyor. Joe Pokaski’nin yarattığı dizinin pilot bölümü henüz resmi olarak açıklanmamış olsa da Gina Prince-Bythewood (mükemmel bir soyadı varmış) tarafından yönetileceği söyleniyor.

Dizi için karakter tanıtımları ve sinopsis de açıklandı.

Tara: geekstra_daggerTara mutlu, Amerika’nın güney eyaletlerinde varlıklı bir şekilde büyümüş bir kız. Her zaman ışık saçardı. Fakat başına gelen talihsiz bir kaza ondan her şeyi aldı. O artık turistlerin cüzdanlarını gasp eden ve uyumsuz biri. Hayat ondan çaldı ve o da hayattan çalmaya niyetli. Tara’nın ışığı yeniden alevlenebilir mi?

Travis: geekstra_cloakTravis korkusuz bir çocuktu fakat bir hata onu sarstı ve korku içinde büyüdü. Kontrol sahibi olmadığı bir dünya onu korkutuyordu. Bu nedenle kontrol edebildiği şeyleri kontrolü altında tutmaya çalıştı. Kimseye bulaşmadan okuluna ve basketbola yoğunlaştı. O korkusuz çocuk hala içinde mi?

Bill Mantlo ve Ed Hannigan tarafından yaratılan Cloak & Dagger karakterlerini konu alan dizi, Tandy Bowen ve Tyrone Johnson adlı farklı sosyal dünyalardan gelen iki gencin aşkları ve yeni yeni ortaya çıkmaya başlamış güçleriyle boğuşmasını konu alacak.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Tagged as: .

Avatar
Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.