Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

13. Doctor Who Geleneksel Yöntemlerle Seçilecek

Peter Capaldi’nin Doctor Who’dan ayrılacak olması ile rolü üstlenecek bir sonraki oyuncunun kim olacağına dair bir çok söylenti ve dedikodu yayıldı.

Daha önce şurada da bahsettiğimiz adayların dışında son zamanlarda Tilda Swinton’un adaylar arasında başı çektiği söylentileri de geziniyor.

Steven Moffat’tan sonra dizi showrunner görevini devralacak olan Chris Chibnall’a yeni Doctor’un kim olacağı sorulduğunda şöyle konuştu:geekstra_doctor who (2)

Rolü geleneksel yollarla dolduracağız. Senaryo yazılacak ve sonrasında yazılanı en iyi şekilde oynayabilecek oyuncu bulunacak. Soyut bir fikir için oyuncu seçemezsiniz.

Yaratıcılık anlamında sonsuz seçeneğimiz var ama kimin oynayacağını bilmesem bile ne yapacağımız ile ilgili kafamda çok net bir fikir var.

Yapmış olabileceğim yazılı, sözlü, elektronik herhangi bir görüşme ile ilgili bir doğrulama veya yalanlama yapmam mümkün değil fakat kim olduğunu söyleyemeyeceğim, çok uzun yıllar önce birlikte çalıştığım bir oyuncudan komik bir mesaj aldım.

Daha önce de belirttiğim gibi ben bir kadın doktor için zamanın geldiğini düşünüyorum. Çok ihtimal vermesem de Tilda Swinton da güzel bir seçim olabilir. Sizin fikir ve önerileriniz neler?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
%100 Türk Malı: Monochroma

Şu an haberini girmekte olduğum Monochroma adlı oyun, her şeyiyle Türk olan Nowhere Studios tarafından...

Biz Yaparsak Olur EP-02

Selam Gençler! Biz Yaparsak Olur'un bu bölümünde, Minestrone ve fırında makarna yaptık. Aslında amaç mac...

Kapat