• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right Fox Lethal Weapon Dizisini Yeniledi

DİZİ

Fox Lethal Weapon Dizisini Yeniledi

R.ist.T.O. 24 Şubat 2017


Background
share close

Lethal Weapon dizisi Hollywood’da devam eden “eski seriler üzerinden bir şekilde tekrar para kazanma” trendinin son ürünlerinden biri fakat itiraf etmeliyim ben diziyi beğenerek takip edenlerdenim.

Evet dizide Riggs’i canlandıran Clayne Crawford bri Mel Gibson karizmasına sahip değil ama Riggs karakterine kattığı yorum hiç fena değil.geekstra_lethal weapon (1)Fox’un eğlence başkanı (ehehe – President of Entertainment) David Madden duyuruda şöyle konuştu.

Lethal Weapon tam gaz devam ediyor. Her hafta büyük ve heyecanlı bir aksiyon sunarken, insani ve duygusal dokunuşları da eksik etmiyor. Bu yalnızca Damon Wayans ve Clayne Crawford’un arasındaki etkileşim değil tüm kadronun oluşturduğu kimyadan kaynaklanıyor. Yapım partnerlerimiz Warner Bros., Matt Miller, McG, Dan Lin ve Jennifer Gwartz’a çıkardıkları muhteşem iş için teşekkür ediyor, hak ettikleri ikinci sezonu aldıkları için tebrik ediyorum.

Lethal Weapon, Rush Hour, Blade, Exocist, Frequency vb birçok film uyarlaması diziler arasında (bu uyarlamaların birçoğunun Fox ve alt kanallarında yayımlanıyor olması şaşırtmadı…) başarılı olarak sayabileceğimiz nadir örneklerden.

İkinci sezon cümlemize hayırlı ve uğurlu olsun.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.