Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Fox Lethal Weapon Dizisini Yeniledi

Lethal Weapon dizisi Hollywood’da devam eden “eski seriler üzerinden bir şekilde tekrar para kazanma” trendinin son ürünlerinden biri fakat itiraf etmeliyim ben diziyi beğenerek takip edenlerdenim.

Evet dizide Riggs’i canlandıran Clayne Crawford bri Mel Gibson karizmasına sahip değil ama Riggs karakterine kattığı yorum hiç fena değil.geekstra_lethal weapon (1)Fox’un eğlence başkanı (ehehe – President of Entertainment) David Madden duyuruda şöyle konuştu.

Lethal Weapon tam gaz devam ediyor. Her hafta büyük ve heyecanlı bir aksiyon sunarken, insani ve duygusal dokunuşları da eksik etmiyor. Bu yalnızca Damon Wayans ve Clayne Crawford’un arasındaki etkileşim değil tüm kadronun oluşturduğu kimyadan kaynaklanıyor. Yapım partnerlerimiz Warner Bros., Matt Miller, McG, Dan Lin ve Jennifer Gwartz’a çıkardıkları muhteşem iş için teşekkür ediyor, hak ettikleri ikinci sezonu aldıkları için tebrik ediyorum.

Lethal Weapon, Rush Hour, Blade, Exocist, Frequency vb birçok film uyarlaması diziler arasında (bu uyarlamaların birçoğunun Fox ve alt kanallarında yayımlanıyor olması şaşırtmadı…) başarılı olarak sayabileceğimiz nadir örneklerden.

İkinci sezon cümlemize hayırlı ve uğurlu olsun.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Balkon Keyfi 46 – Kaptan Amerika Kahramanların Savaşından Beklentilerimiz

Selam Gençler! Bu hafta vizyona girecek olan Kaptan Amerika: Kahrmanların Savaşı filmiyle ilgili beklentilerimiz hakkında...

Supergirl 2. Sezonunda artık CW’da

Beklediğimiz haber geldi. CBS ve WB lisans ücreti konusunda anlaşamadılar gibi görünüyor ve Berlantigillerin Supergirl...

Kapat