• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right [Fragman] Powerless’ten İlk TV Spot

DİZİ

[Fragman] Powerless’ten İlk TV Spot

R.ist.T.O. 7 Ocak 2017


Background

Bu dizinin konsepti mi değişti, yoksa bana mı öyle geliyor? Ben sanki tüm yazılarımda Powerless’in bir sigorta şirketinde geçen ofis komedisi olacağını yazmıştım… Anlaşılan yapımcılar sigorta şirketi ortamının fazla “Office” kaçacağını düşünmüş veya bizi baştan yanlış yönlendirmiş olabilirler (eminim ilk durum geçerlidir).

Önce TV Spotu izleyin sonra devam edelim.

Videoyu nasıl buldunuz? Eğlenceli görünüyor ama içimdeki skeptik kafasını bir chestburster edasıyla çıkarmadan edemedi. Dertlendim yine ama eğer benim saçmalamalarımı okumak istemiyorsanız bu noktada yazıyı okumayı bırakabilir ve sitede bulunan başka bir içeriğe devam edebilirsiniz.

Bu Willy Wonka vari abzürt Inspector Gadgetesk güvenlik araçları Ar-Ge merkezi nedir? Utanmadan bir de bir Wayne Enterprises şirketi yapmışlar bunu. DC evrenini biraz daha renklendirmiş olmaları kötü bir tercih değil. Zaten “DC evreninde geçen Office” olacağı söylendiğinde de DCEU’dan daha canlı ve renkli olacağını düşünüyorduk.

POWERLESS -- Pilot -- Pictured: (l-r) Atlin Mitchell as Crimson Fox, Vanessa Hudgens as Emily -- (Photo by: Chris Large/NBC)
POWERLESS — Pilot — Pictured: (l-r) Atlin Mitchell as Crimson Fox, Vanessa Hudgens as Emily — (Photo by: Chris Large/NBC)

Fakat darbelere karşı şişen içliği koyalım bir kenara. Absürtlüğü ile bile eğlenceli olabilir, belki, ama konsept tamamıyla buna bağlıysa, saçma sapan icatlar ve tek boyutlu karakterlerin one linerları bu diziyi fazla ileriye götürmeyecektir.

Powerless 2 Şubat’ta ekranlara gelecek ve oyuncu kadrosunda Vanessa Hudgens, Alan Tudyk, Danny Pudi, Ron Funches ve Christina Kirk gibi isimler barındırıyor. Umarım chestbursterımı xenomorpha çeviren bir dizi olmaz.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Tagged as: .

Avatar
Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Devamını oku:
[Fragman] Into The Storm

Neden bilmiyorum ama Twister, benim kafamda güzel bir anı olarak yer edinmiş bir filmdir. Yoo...

Disney Star Wars: Yasak Aşkın Meyvesi!

Gözlerinizi kapatın ve birkaç derin nefes alın (şşşt ordaki! gözlerini bu paragrafı okuduktan sonra kapat...

Kapat