• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right [Fragman] The Get Down Dönüyor!

DİZİ

[Fragman] The Get Down Dönüyor!

R.ist.T.O. 25 Şubat 2017


Background
share close

Gelmiş geçmiş en başarılı diziler listemde bir yer kapmış olan The Get Down’un ikici kısmı için bir teaser fragman ve yayın tarihi paylaşıldı.

Geçenlerde Saygın ile de diziyle ilgili bir Balkon Keyfi podcasti çekmiştik (yakın bir gelecekte yayımlanacak) ve kişisel olarak beni en çok sevidiren şeylerden biri diziyi daha geçen ay izlediğim için bekleme süremin çok da uzun olmamış olması.

1970’lerin New York’unda geçen ve müzik, değişim, ayaklanma, aşk ve devrimi konu alan dizi, epik hikaye anlatımı ve muhteşem görselleriyle yalnızca duyusal değil duygusal hatta belki ruhsel bir deneyim sağlıyor.

Baz Luhrmann’ın yarattığı The Get Down 7 Nisan’da Netflix ekranlarına dönüyor ve oyuncu kadrosunda Giancarlo Esposito, Jimmy Smits and Jaden Smith, Herizen Guardiola, Shameik Moore, Justice Smith, Yahya Abdul-Mateen II ve Skylan Brooks gibi oyuncular bulunuyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Tagged as: .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.