• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right GAME OF THRONES
  • keyboard_arrow_right [Fragman]Game of Thrones 7.Sezon Teaser’ı ve Yayın Tarihi Açıklandı !

DİZİ

[Fragman]Game of Thrones 7.Sezon Teaser’ı ve Yayın Tarihi Açıklandı !

kingis 12 Mart 2017


Background
share close

Game of Thrones son dönemim en kaliteli dizilerinden ve iyi uyarlamalarından birisi. Ancak her iyi şeyin olduğu gibi onunda bir sonu var ve biz bu sona yaklaşıyoruz.

HBO facebook sayfasından bir yayın açtı. Bu yayında içinde yeni sezonun tarihi olan bir buz kütlesi vardı. Hayranların bekleyişi ve yorumlara “ateş” spamı ve Nikolaj Coster-Waldau (Jamie Lannister) ‘ın yayına katılıp gaz vermesiyle sonunda yeni sezon tarihi ortaya çıktı: 16 Temmuz 2017game of thrones facebook ice ile ilgili görsel sonucu

Sezon tarihi açıklarken bile merakımızı arttıran HBO’nun bir de buz ve ateş kullanması bizi mest etti. Yine o sıralarda bir teaser da yayınlandı.

Teaser’da sezona ait bir görüntü göremesek de ailelerin simgeleri ile sembolik bir anlatım görüyoruz. Aileler arası savaşı ve “whitewalker“lar ile yapılacak savaşın yine haberi veriliyor.Final sezonundan önceki sezonumuz 7.sezon 16 Temmuzda başlayıp 27 Ağustosta bitecek ve toplam 7 bölüm olacak.

Cidden şöyle bir baktığımız zaman Game of Thrones’un bitimine sadece 2 sezonu kaldı, ve altı ay sonra ise sadece “1” sezonu kalacak…

Tagged as: .

Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.