Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Game of Thrones’dan Gotham’a Transfer!

Gotham, ilk sezonu ile sağlam bir başlangıç yaptı. İlerleyen bölümlerde ilgi ve merakı biraz düşürse de Batman hikayesinde “kötü adamlar“a bu kadar zaman ayırıp, ilgilenen yegane yapım olarak 3.sezonuyla yola devam etmekte.

gotham imdb ile ilgili görsel sonucu

Şuana kadar Batman kötü adamlarının çoğunu gördük bu yapımda. Yeni açıklamaya göre sezonun ilerleyen bölümlerinde Ra’s al Ghul‘u görecekmişiz. Oyuncu olarak ise Game of Thrones’da Doran Martell olarak bildiğimiz Alexander Siddig karaktere hayat verecek.

doran martell ile ilgili görsel sonucu

Zaman yapısına bağlı olarak R’as Al Ghul’un belki fiziksel olarak olmasa da karakter olarak genç halini göreceğiz. Kızlarının ise görünmesi durumda küçük olacağını biliyoruz/tahmin ediyoruz.

ras al ghul ile ilgili görsel sonucu

R’as Al Ghul’u The Dark Knight(Kara Şövalye) üçlemesinde Liam Nesson başarılı bir şekilde canlandırmıştı. Geçtiğimiz yıllarda ise CW evreninde Arrow’da Matt Nable karaktere hayat vermişti ve çok da beğenememiştik. Bakalım Siddig ne iş çıkaracak ?

Haber: Can Öztaş


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Bir Sonraki X-Men Filmi Dark Phoenix Saga Olabilir

Kulağımıza gelen söylentilere göre Fox’un X-Men’den sorumlu devlet bakanları X-Men: Apocalypse sonrasında Dark Phoenix Saga’yı...

Han Solo Filminde Chewie Olmazsa Olmaz!

Henüz adı konmamış Bir Star Wars Hikayesi filminin Han Solo’nun orijinini ele alacağını biliyorduk. The...

Kapat