Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Hulu’nun Castle Rock Dizisinden Detaylar

Sizinle daha önce şurada J.J. Abrams ve Stephen King’in Hulu için Castle Rock adlı bir dizi hazırladıkları haberini paylaşmıştık. Stephen King romanları arasında Castle Rock’ta geçen veya bir şekilde ucu Castle Rock’a dokunan hikayeleri bağlayan bir seri olacağı söyleniyor.

Hulu’nun “Stephen King evreninde geçen pisikolojik korku serisi” olarak tanımladığı seri ile ilgili paylaşılan detaylar şöyle:

Castle Rock, King’in en sevilen romanlarındaki mitolojik ölçekteki hikayeler ve samimi karakter anlatımlarını bir araya getirerek Maine’in birkaç kilometre karelik ormanlık alında geçen karanlık ve aydınlık arasındaki destanlsı mücadeleyi ele alıyor. Castle Rock, King’in tüm evreni içinde anlatılan hikaye ve temaları yeniden yorumlayan orijinal bir yapım olmakla birlikte King’in ikonik ve en sevilen karakterleriyle de etkileşime geçmemize olanak sağlayacak.

Stephen King’in uyarlamalarını genellikle beğenmeyen biri olarak (Shawshank Redemption, It ve Shining hariç) Hulu’nun 11.22.63 ile son derece başarılı bir iş çıkardığını düşünüyorum. Hulu ve Abrams’ın Stephen King ile yaratacakları bu yeni dizinin de iyi olacağına kuşkum yok.

Bu arada eğer Stephen King romanlarının birbirleriyle nasıl bağlandığını merak ediyorsanız, aşağıdaki tabloya bir göz atın.geekstra_castle rock (4)Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Red Sonja #8 – Jane Frisson

Yukarıda gördüğünüz güzellik Jane Frisson'a ait. Red Sonja hikayesi ile hiçbir dönem övgü toplamamış olsa...

Ghostbusters: Hayalet Avcıları Özel Ön Gösterim Kazananları Belli Oldu!

Selam Gençler! Bir haftadır Facebook üzerinden devam etmekte olan “Beğen Paylaş” etkinliğimizin sonucunda Ghostbusters: Hayalet...

Kapat