• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right MARVEL
  • keyboard_arrow_right Inhumans Kadrosuna Game of Thrones’dan Transfer!

DİZİ

Inhumans Kadrosuna Game of Thrones’dan Transfer!

R.ist.T.O. 22 Şubat 2017


Background
share close

Game of Thrones’un belki de en nefret edilen (ya da nefret etmeye can attığımız) karakteri olan Ramsay Bolton’u hatırlarsınız sanırım.

Marvel’in önce film olarak planladığı ve sonra diziye çevirdiği Inhumans’da Game of Thrones’da Rmasay Bolton’u canlandıran Iwan Rheon, Inhumanların kralı Black Bolt’un kardeşi Maximus “the Mad” rolü için seçildi.

Neredeyse faşistlik derecesinde halkına ve ağabeyine adanmış biri olmakla birlikte bir yandan da tacı giymek için de can atan Maximus karakteri için daha uygun bir oyuncu bulunamazdı herhalde.geekstra_inhumanswMarvel Televizyon’un başında olan Jeph Loeb oyuncuyla ilgili şöyle konuştu:

Iwan’ın çekici, sempatik ama aynı zamanda ön görülemeyen tehlike barındırma yeteneği bu karakteri hayata getirmek için ihtiyaç duyduğumuz özelliklerdi. Ekibimize katılmış olmasından büyük mutluluk duyuyoruz.

Yönetici yapımcı ve dizinin showrunner’ı Scott Buck da,

Maximus çok kompleks bir karakter. Sevilesi, trajik ve aynı zamanda kötü. Iwan gibi yetenekli biriyle çalışıyor olmaktan çok mutluyuz.

Inhuman dizisinin iki bölümlük pilotu tamamıyla IMAX kameraları kullanılarak çekilecek ve Eylül ayında yalnızca 2 haftalığına tüm dünyada IMAX sinemalarında gösterilecek. Sinemalardan kaldırıldığında haftalık yayınına başlanacak.

Şimdi düşündüm de Iwan Legion’da David Haller olarak da çok iyi giderdi.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.