• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right Lost Geri Mi Dönüyor?

DİZİ

Lost Geri Mi Dönüyor?

R.ist.T.O. 25 Ocak 2017


Background
share close

Geri dönmeyen dizi kaldı mı? Will and Grace bile 10 bölümlük özel bir mini sezon ile geri dönecek, X-Files’ın da 2018’de dönmesi bekleniyor. Sıra Lost’a mı geldi?

EW ile yaptığı söyleşide Lost’un yazar ve yapımcısı olan Damon Lindelof şöyle konuştu:

Açıkçası Lost’a geri dönerek “şimdi aklıma bir şey geldi ve aslında Lost’un hikayesi bitmemişti” demek bir tür ihanet gibi geliyor. Hele hele hikayeyi bütünüyle anlatacak ve istediğimizi gibi bir sona bağlayacak kadar zaman verilmişti bize.

Lost 2000’lerin en sansasyonel dizilerindendi ve çoğu dizi gibi sonu da bir çok tartışma yol açmıştı. Lindelof şöyle devam ediyor:

Anlattığımız karakterler öldüler. Hatta ölmekle kalmadılar onların ölümleri sonrasındaki deneyimlerini anlattık. Eğer Lost’a devam edilecekse bu yeni karakterlerle yapılmalı.

Dizinin sonu hakkında ne düşünüyorsanız düşünün Lindelof’un da belirttiği gibi mevcut hikayeye aynı karakterlerle devam etmek veya “aradan kaçan” flash backler ile diziye devam edilmesi çok akıllıca olmaz.

Lost’un eğer devamı çekilecekse yeni karakterlerle çekilmeli veya konsepti ayakta tutan bir spinoffu yapılmalı. Röportajdan anlaşıldığı üzere Lindelof’un Lost’a geri dönmek gibi bir niyeti yok gibi fakat dizinin yapım hakları elinde tutan bir stüdyo varsa günümüzün “dönüş” furyasına kapılıp Lost’u diriltmeye çalışabilir…

Sana sesleniyorum Holivut! Bi dur Holivut, bi dur…

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.