Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Stranger Things’in İkinci Sezonundan İlk Görüntü

Seksenler’in klasik bilim kurgu ve fantezi filmlerine bir aşk mektubu niteliğinde olan Stranger Things’in ikinci sezonunu sanırım herkes sabırsızlıkla bekliyor.

EW’nun paylaştığı görsel, Stranger Things’in ikinci sezonunda bir başka 80’ler ikonu olan Ghost Busters’a da bir saygı duruşu yapıldığı görünüyor.geekstra_stranger things 2 (2)Super Bowl sırasında dizinini ikinci sezonuna dair ilk videonun gösterileceğini biliyoruz ve henüz prömiyer tarihi belli olmayan dizi ile ilgili merakımızı şimdilik bu görsellerle gidermek durumundayız.

Dizinin ikinci sezonunda yer alan Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard, Millie Brown, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp, Natalia Dyer, Cara Buono, Charlie Heaton, ve Matthew Modine ile birlikte ikinci sezonda Sadie Sink ve Dacre Montgomery de kadroya dahil olacak.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
12. Uluslararası Altın Boğa Kısa Film Yarışması

İstanbul Erkek Lisesi tarafından düzenlenen 12. Uluslararası Altın Boğa Kısa Film Yarışması‘na başvurular başladı. En...

THE HOFF’DAN BATFLECK’E MESAJ

Kanada eğlence kanalı ET Canada David "The Hoff" Hasselhoff'u bulmuşken twitter'daki #batfleck haştegli twitleri okutalım...

Kapat