Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Todd McFarlane Kevin Smith’in Sam and Twitch Dizisiyle İlgili Yorumlarını Paylaştı

Geçenlerde şurada Kevin Smith’in Todd McFarlane’in Spawn evreninden türeyen Sam and Twitch dizisini yaratacağı haberini paylaşmıştık.

Bu haberin üzerine Todd McFarlane Comicbook.com ile konuşarak yorumlarını paylaştı.

Benim doğam genel olarak herşeyi biraz daha karanlık bir tarafa çekmek. Kevin’in benim aksime biraz daha eğlence ve komediye eğilimli olacağını düşünüyorum. Onun karanlık ve komik dengesini nasıl kuracağını görmek keyifli olacak. Eğer çok komik olursa insanlar diziyi ciddiye almayabilir, çok karanlık olursa depresif bulabilirler. Herkesin televizyon zevki farklıdır. Karım ağrı dramlar izlemeye katlanamaz fakat ben onları tüm gün izleyebilirim. Kevin bu iki farklı izleyici kitlesini bir araya getirmeye çalışacak ve bakalım başarılı olabilecek mi?

geekstra_sam an twitchAçıkçası bu yorumundan Kevin Smith’e karşı çok güven duyduğu veya karakterlerinin iyi ellerde olduğunu düşündüğü gibi olumlu bir izlenim alamadım. Zaten söyleşinin ilerleyen kısımlarında

Spawn evreni içerisinde daha büyük bir kitleye açılacak (Sam and Twitch’den) daha iyi bir kesit olamazdı. Bir sonraki adım Spawn filmi olacak gibi görünüyor.

Diyerek sanki “Spawn’u ben çekeyim de gerisine karışmam” der gibi bir izlenim bıratı bende. Fakat McFarlane’e katıldığım nokta Kevin Smith’in komikliğe biraz falza ağırlık verebileceği ihtimali. Ki, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda Sam ve Twitch için “Jay ve Silent Bob’un Polis versiyonlarına hazır olun” dedi.

Artık bekleyip göreceğiz…

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Arrow Sezon 3’den Yeni Görüntüler!

Arrow dizisinin yeni sezonuna 1 ay kadar bir süre kaldı (8 Ekim) ve diziden yeni...

Hemlock Grove 2. Sezon Sonunda!

Geekstra ailesi olarak uzun süredir beklediğimiz Hemlock Grove ’un 2. sezon yayım tarihi açıklandı. Netflix’in...

Kapat