• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right Veronica Mars Dön Bize!

DİZİ

Veronica Mars Dön Bize!

R.ist.T.O. 28 Ocak 2017


Background
share close

Biliyorum geri dönen, remake, reboot ve bir ton acayip spinofflarla ekranlara dönen diziler konusunda son zamanlarda çok yazı yazdım. Çoğu için de çok da ılımlı bir tavır takınmadığımın da farkındayım fakat eğer Veronica Mars orijinal kadrosu ile dönecekse, her türlü varım (eminim Kafkaesk de bana katılacaktır)!

Görünüşe göre dizinin yaratıcısı Rob Thomas ve yıldızı Kristen Bell de diziden ümidini kesmemiş gibi. 2014’te hayranlarının desteği ile çıkardıkları film her ne kadar gişede çok başarılı olmamış olsa da bence gayet eğlenceliydi (kısaltılmış bir sezon gibiydi).

TCA basın turunda konuşan Thomas diziyi Netflix veya Hulu gibi bir streaming platformu üzerinden yeniden canlandırmak istediğini belirtti.

Kesinlikle yeniden diziye dönmek için can atıyoruz ve bu sefer seyircilerden finansal destek vermelerini istemeyeceğiz.

From left, Jason Dohring, writer/producer/director Rob Thomas, Kristen Bell and Ryan Hansen arrive at the LA Premiere of "Veronica Mars" on Wednesday, March 12, 2014, in Los Angeles. (Photo by Matt Sayles/Invision/AP)
From left, Jason Dohring, writer/producer/director Rob Thomas, Kristen Bell and Ryan Hansen arrive at the LA Premiere of “Veronica Mars” on Wednesday, March 12, 2014, in Los Angeles. (Photo by Matt Sayles/Invision/AP)

Kristen Bell şuanda The Good Place dizisinde rol alıyor ve bunun dışında da bir çok projesi mevcut. Veronica Mars projesinin şimdilik yol alamamasının ana nedeni olarak da Kristen Bell’in yoğun programı gösteriliyor.

İkimiz için de uygun bir zaman dilimi bulmaya çalışıyoruz. Oyuncular bir network dizisinde çalıştıklarında genelde sözleşmeleri çok sıkıdır ve başka bir proje için yılda bir konuk oyunculuk rolü gibi bir imkan tanırlar. Fakat bazı durumlarda sözleşme rekabet halinde olmadıkları bir programda oyuncunun yer almasına izin verir. NBC’nin gözünde Netflix bir platformda Veronica Mars’ın yayımlanması rekabet teşkil eder mi, daha işin orasını çözemedik.

Ayrıca ben de şuanda Lost Boys’u geliştirmekle meşgulüm. The Good Place’in de NBC’de daha birkaç senesi var gibi görünüyor. Eğer Lost Boys da hayata geçerse uygun bir zaman dilimini bulmak daha da zorlaşacak. Fakat ikimiz de bu projeyi hayata geçirmeyi gerçekten çok istiyoruz.

Kristen de ben de 6 bölümlük bir mini Veronica Mars hikayesi anlatmak istiyoruz. Bu projenin bir gün hayata geçeceğine eminim yalnızca ne zaman olacağından emin değilim. Artık bekleyip göreceğiz.

Ben de Veronica Mars’ın geri dönmesini gerçekten çok isterim. Açıkçası filmde köyüne geri dönüp teknoloji devi bir şirkette mühendislik yapmış arkadaşını sekreter olarak işe alan bir Veronica görmüş olmak beni biraz üzmüştü. Fakat gençlik ilişkilerinden biraz daha uzaklaşmış bir Veronica’nın da ilginç olabileceğini düşünüyorum.

Neptune kasabası dışında bir Veronica Mars hikayesi… Bence gideri var!

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.