Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Deadpool Oscar Teşvik Videosu

geekstra_deadpoolDeadpool kanımca 2016’nın en büyük filmiydi. Altın Küre, Writers Guild, Producers Guild ödüllerine de aday olarak Oscar adaylığı içi iyi bir platform kazandı ve bunun ne anlama geldiğini biliyoruz.

Evet tahmin ettiğiniz gibi Deadpool Oscar’a aday. Oscar adaylığı L.A.’de sanki bir seçim kampanyası gibi işliyor. Oy verecek akademi üyelerinin dikkatini çekmek için açık hava ilanlarından, gazete ilanlarına, PR çalışmalarından viral videolara tüm araçlar kullanılıyor.

Sızdırılmış bir video sayesinde can bulmuş bir film olarak tabii ki Deadpool bu fırsatı es geçmeyecekti. Aşağıda Deadpool’un Oscar teşvik videosunu izleyebilirsiniz.

En iyi film dalında Oscar’a aday olan Deadpool’un kazanıp kazanmayacağı belli değil (muhtemelen vermezler) fakat 26 Şubat’ta düzenlenecek ödül töreninin en merakla beklenen kategorinin “En İyi Film” olacağı garanti.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
FEAR THE WALKING DEAD 1X02

AMC'nin The Walking Dead spinoff'u Fear the Walking Dead'in ilk bölümü dün gece Amerika'da yayınlandı....

LEGO SIMPSONS EV SETİ

Simpsons sevmeyeniniz var mı aramızda? Sanırım sürekli takip etmeyenlerimiz bile genel olarak Simpsonsları seviyordur diye...

Kapat