• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right ETKİNLİK
  • keyboard_arrow_right Fantastik Filmler Festivali 22 -24 Aralık’ta Beyoğlu Sineması’nda!

FİLM

Fantastik Filmler Festivali 22 -24 Aralık’ta Beyoğlu Sineması’nda!

Geekstra 11 Aralık 2017


Background

Fantastik Filmler Festivali, bu yıl ilk kez sinema severlerle buluşmaya hazırlanıyor. Türkiye ve dünya sinemasından türünün en nitelikli ve ses getiren filmlerini programına alan festival 22-24 Aralık tarihleri arasında İstanbul Beyoğlu Sineması’nda gerçekleştirilecek.

 

Fantastik Filmler Festivali, türünün en yeni örneklerinden, sinema tarihine damga vurmuş kült filmlere uzanan ve özenle hazırlanan programıyla sinema severlerle buluşacak. 3 gün sürecek festivalde toplam 14 film gösteriminin yanı sıra, Türkiye Sineması’nın en başarılı yönetmenlerinden Onur Ünlü, BASKIN: KARABASAN ve HOUSEWIFE filmleriyle uluslararası festivallerde büyük ses getiren Can Evrenol ve ilk uzun metraj kurmacası KAYGI ile sinema severlerin beğenisini kazanan Ceylan Özgün Özçelik filmlerden önce ve sonra izleyicilerle söyleşi gerçekleştirecekler.

22 Aralık Cuma akşamı 21.30’da başlayacak festival, 24 Aralık Pazar akşamı 21.30’a kadar kesintisiz sürecek seanslarla devam edecek. Cuma ve Cumartesi geceleri, fantastik ve korku türünü sevenlerin gözdesi olan gece seanslarıyla da festival seyircisine gece yarısı çılgınlıkları yaşatacak.

 

Festival ile İlgili Merak Edilen Her Şey Sosyal Medyada!

Fantastik Filmler Festivali ile ilgili merak edilen her türlü bilgiye, festivalin internet sitesinden ve sosyal medya hesaplarından ulaşmak mümkün. Ayrıca sinema severler festivalle ilgili her konu da fantastikfilmfest@gmail.com mail adresi üzerinden, festival ekibine ulaşabilir.

https://www.fantastikfestival.com

https://www.facebook.com/fantastikfest

https://twitter.com/fantastikfest

https://www.instagram.com/fantastikfest/

Fantastik Filmler Festivali Beyoğlu Sineması’nda!

İstanbul’un ve bağımsız sinemanın en önemli mekanlarından olan Beyoğlu Sineması, Fantastik Filmler Festivali için sokağa açılan kapısıyla bir kez daha sinema severleri ağırlamayı bekliyor. Festivalin biletleri, 15 Aralık Cuma gününden itibaren festivale ev sahipliği yapacak olan Beyoğlu Sineması gişesinden temin edilebilir.

 

Tagged as: .

Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Devamını oku:
272 Kiloluk Bloklarla Jenga Oynamak!

Abiler siz ne yaptınız ya! Jenga dediğin masa üstünde oynanır. Abartmanın bu kadarını da görmemiştim....

FRANK MILLER’IN ROBOCOP’UNA TÜRK ÇİZER

Yıllar önce Avatar'da yayınlanmaya başlamış nedense pek de tutmamıştı Frank Miller'ın Robocop serisi. Aslında Frank...

Kapat