Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Kingsman: Altın Çember Filmini Herkesten Önce İzliyoruz!

Selam gençler,

Kingsman: Gizli Servis filminin merakla beklenen devamı Kingsman: Altın Çember 22 Eylül’de sinemalara geliyor.

“Kingsman: Altın Çember” de kahramanlarımız yeni ve zorlu bir görevle karşı karşıya kalırlar. Karargâhları yıkıldığında ve dünya rehin alındığında, yolculukları onları, Statesman adında ABD’de birleşik casus organizasyonunun keşfine götürür. Ajanlarının gücünü ve sınırlarını sınayan yeni macerada, bu seçkin iki gizli örgüt, dünyayı kurtarmak ve acımasız bir ortak düşmanı yenmek için bir araya gelirler, bu Eggsy için biraz alışkanlık haline gelen bir şeydir …

Karargahları yıkıldığında ve dünya rehin alındığında, Kingsman’ın yolculuğu onları ABD’deki bir müttefik casus örgütünün keşfine götürecektir. Bu iki seçkin gizli örgüt ortak bir düşmanı yenmek için bir araya gelmelidir.

Filmin yönetmenlik ve yazarlık tarafında yine Kickass, X-Men: First Class gibi filmler ile tanıdığımız  Matthew Vaughn yer alıyor ki bu harika bir haber ve şahsen beni daha da çok heyecanlandırıyor. Zira Vaughn’un tarzını oldukça beğeniyorum.

Peki bu aksiyon dolu devam filmini herkesten önce izleyen şanslı kişilerden olmak ister misiniz?

Kingsman: Altın Çember‘i bir arkadaşı ile beraber 19 Eylül’de izleme fırsatı yakalayacak 6 şanslı kişiden biri olmak istiyorsanız yapmanız gereken:

  • Şu sorunun cevabını adınız ve soy adınız ile birlikte info@geekstra.com adresine mail konu kısmına Kingsman: Altın Çember Ön Gösterimi yazarak gönderin.
    • Soru: Filmde Eggsy karakterini canlandıran oyuncunun adı nedir?
  • Doğru cevabı gönderenler arasından random.org üzerinden yapılacak çekiliş ile bilet kazananlar belirlenecek ve  18 Eylül’de duyurulacak.

Ülkemizde 22 Eylül’de vizyona girecek olan Kingsman: Altın Çember filmini bu özel etkinlikte herkesten önce izleme fırsatını kaçırmayın!

Hadin.

Uyarı: Kingsman: Altın Çember ön gösterim etkinliği filmin Türkiye dağıtımcısı TME  izniyle düzenlenmektedir. Tüm hakları saklıdır. Davetiyeler hediyedir para ile satılamaz. Gösterimlerde lütfen kayıt cihazı kullanmayınız ve telefonlarınızı kapalı tutunuz.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
GHOSTBUSTERS 3 ÇEKİMLERİ 2015'DE

Evet uzun zamandır beklenen ve bir türlü yol alınamayan Ghostbustster 3 filminin çekimlerinin 2015’de başlayacağı...

Justice League Kötüsü Braniac!

  Latino Review’nun haberine göre gelecek Justice League filminin ana kötüsü tahmin ettiğimiz gibi Darkseid...

Kapat